Alaina & Limobus vs automokykla.lt (64:78)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 16 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„automokykla.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alaina & Limobus“ komandos pasipriešinimą

2017 sausio 16 d., Pirmadienis, 23:15 val., peržiūros: 1172

Pirmadienį, sausio 16 d., A.Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport “ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Alaina & Limobus“ (1/9) ir svečių teisėmis atvykę „automokykla.lt“ krepšininkai (4/5).

Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių „automokykla.lt“ įsiveržė į priekį ir įpusėjus kėlinukui po dviejų iš eilės taiklių J. Pilecko tolimų šūvių svečiai įgijo dviženklią persvarą 8:18. Nors iškart „Alaina & Limobus“ atsakė penkiais taškais, tačiau svečių krepšininkai į tai atsakė trimis ir pasibaigus ketvirčiui pirmavo 13:21.

Antrajame ketvirtyje J.Povilaitis ir R.Snieškus, taikliais metimais iš po krepšio neleido toliau nutolti svečių ekipai ir įpusėjus ketvirčiui „Alaina & Limobus“ ekipos deficitas vis dar buvo aštuoni taškai 24:32. Kėlinuko pabaigoje penki J. Pilecko taškai leido „automokykla.lt“ komandai spurtuoti ir įpusėjus rungtynėms pirmauti 28:42.

Trečiojo kėlinuko pradžioje visiškai sustojo svečių puolimas. Per penkias minutes nepelnę nė taško svečiai leido šeimininkams priartėti iki 37:42. Tačiau greitai tritaškiu atsakė V.Ramonas, penkis taškus paeiliui įmetė J.Eibukas ir „automokykla.lt“ jau buvo priekyje 42:52. Kėlinuko pabaigoje V.Ramonas įsegė dar du tritaškius ir svečiai pirmavo 47:58.

Ketvirto kėlinuko pradžioje komandiniu žaidimu „Alaina & Limobus“ išlygino rungtynių rezultatą 61:61. Tačiau tada „automokykla.lt“ susiėmė ir užbaigė rungtynes spurtu 3:17. Galutinis rungtynių rezultatas 64:78.

Po rungtynių „automokykla.lt“ krepšininkas J.Eibukas nedaugžodžiavo: „buvome nusiteikę laimėti ir laimėjome“.

Alaina & Limobus: Remigijus Snieškus – 22 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Julius Povilaitis – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Vytautas Čypas – 9 tšk.

automokykla.lt: Justinas Pileckas – 16 tšk., Martynas Gailiūnas – 15 tšk. (8 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Vilius Ramonas – 13 tšk., Mantas Stankevičius – 10 tšk., Jomantas Eibukas – 10 tšk.

„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Automokykla.lt“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Bitdefender ‒ Altacom“ įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Acme“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Alaina & Limobus“ ekipos (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)„KTU“ turėjo vargo prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:29 val.)