Lietuvos geležinkeliai vs ASS & Endress + Hauser (85:75)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pranašumą išsaugoję „Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė antrą pergalę

2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 22:27 val., peržiūros: 1010

Pirmadienį, lapkričio 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lietuvos geležinkelių“ ir svečių „ASS & Endress + Hauser“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje įgytą pranašumą išsaugoję „Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė antrą pergalę rezultatu 85:75 (20:19, 24:15, 16:19, 25:22).

Susitikimą žymiai geriau pradėję svečiai įgijo šešių taškų atotrūkį, tačiau čia pat susigriebę „Lietuvos geležinkeliai“ rezultatą išlygino. Toliau žaidimas klostėsi apylygiai ir tik ketvirčio pabaigoje minimalų pranašumą įgijo aikštės šeimininkai. Antrojo kėlinuko pradžioje abi ekipos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių „Lietuvos geležinkeliai“ surengė spurtą 6:0 ir šiek tiek atitrūko. Vis tik, čia pat A.Nausėda pataikė du tolimus metimus ir kiek pagerino „ASS & Endress + Hauser“ ekipos padėtį. Vis tik, ir toliau pagirtinai puolime žaidę šeimininkų krepšininkai iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo dviženklę persvarą. 44:34.

Po ilgosios pertraukos penkis taškus iš eilės surinkę svečiai privertė „Lietuvos geležinkelius“ prašyti minutės pertraukėlės, po kurios jų žaidimas ir vėl grįžo į sena vėžias. Po spurto 12:0 aikštės šeimininkai įgijo jau septyniolikos taškų pranašumą. Vis tik, ginklų dar nesudėję „ASS & Endress + Hauser“ ekipos krepšininkai atsakė atkarpa 4:14, kurios dėka prieš lemiamą ketvirtį skirtumas tarp komandų ištirpo iki septynių taškų. Nepaisant to, kai pačioje ketvirto kėlinuko pradžioje visus taškus ant „i“ sudėję „Lietuvos geležinkeliai“ įgijo penkiolikos taškų pranašumą, kurį vėliau tik dar labiau padidino. Einant rungtynių laikui į pabaigą tris tritaškius pataikę svečiai dar sumažino deficitą iki šešių taškų, tačiau rungtynes užtikrintai užbaigę šeimininkai šventė pergalę rezultatu 85:75.

Po pergalės nugalėtojų treneris Tomas Žvirblis, paklaustas, kas padėjo išsaugoti įgytą persvarą, kalbėjo: „Turbūt apylygis varžovų amžius. Kaip ir pas mus, daugmaž visi apie trisdešimt, tai taip ir pas juos turbūt, todėl jėgų vienodai, tik tiek, kad pas mus buvo ilgesnis suolelis“.

„Lietuvos geležinkeliai“: Tadas Šimkus – 19 tšk., Andrius Grabauskas – 17 tšk., Simas Ragauskas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Dovydas Blinkus – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„ASS & Endress + Hauser“: Artūras Nausėda – 29 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Prabulis – 26 tšk. (6 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Almantas Sutkus – 14 tšk. (5 perimt. kam.)

„Lietuvos geležinkeliai“ atsilaikė prieš „Omegą“ ir pasiekė pirmą pergalę (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po prasto pirmo kėlinio atsitiesė ir iškovojo užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:30 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 17:59 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ iššvaistė 23-ijų taškų persvarą ir patyrė skaudžią nesėkmę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:28 val.)„Remza & Langvila“ įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Acme“ pasiekė pergalę (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Rapala“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:10 val.)