Lietuvos geležinkeliai vs SD Ranga (60:67)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lietuvos geležinkeliai“ iššvaistė 23-ijų taškų persvarą ir patyrė skaudžią nesėkmę

2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 23:28 val., peržiūros: 1270

Antradienį, lapkričio 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lietuvos geležinkelių“ ir „SD Rangos“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje dominavę aikštės šeimininkai susikrovė daugiau nei dvidešimties taškų pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos jų puolimas ėmė strigti priešininkų spaudime, ko pasekoje pastarieji ne tik pasivijo priešininkus, bet ir iškovojo pergalę rezultatu 60:67 (23:17, 25:10, 4:17, 8:23).

Susitikimo pradžioje kiek geriau atrodę svečiai įgijo nežymų atotrūkį, tačiau įpusėjus pirmajam kėlinukui keturis tolimus metimus pataikę „Lietus geležinkeliai“ persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo penkių taškų atotrūkį, kurį iki pirmojo kėlinuko pabaigos dar nežymiai padidino iki šešių taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje dar šešis taškus be atsako surinkę aikštės šeimininkai įgijo dviženklę persvarą. Kiek vėliau ir toliau tolimais šūviais priešininkus skandinę „Lietuvos geležinkeliai“ skirtumą tarp komandų padidino iki aštuoniolikos taškų. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios šeimininkai įgijo 21-ieno taško atotrūkį. 48:27.

Po ilgosios pertraukos pirmieji taškus pelnė aikštės šeimininkai, tačiau staiga spausti pradėję „SD Rangos“ krepšininkai iškart sulaukė vaisių ir surengė spurtą net 2:15 iki trečiojo ketvirčio pabaigos sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje ir toliau spaudimą taikę svečiai privertė priešininkus galutinai pasimesti, ko pasekoje pastarieji iššvaistė visą turėtą pranašumą. Bėgant laikui vis užtikrinčiau jautėsi „SD Ranga“, ko pasekoje perėmė iniciatyvą ir užtikrintai žaidė iki pat rungtynių pabaigos bei pasiekė sunkią pergalę rezultatu 60:67.

„Lietuvos geležinkeliai“: Mindaugas Visockis – 15 tšk., Tadas Šimkus – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Dovydas Blinkus – 10 tšk. (13 atk. kam.)

„SD Ranga“: Kristupas Kyžas – 22 tšk. (6 perimt. kam.), Karolis Klimas – 15 tšk., Vilius Kudokas – 11 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“ atsilaikė prieš „Omegą“ ir pasiekė pirmą pergalę (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:30 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 17:59 val.)Pranašumą išsaugoję „Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė antrą pergalę (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po prasto pirmo kėlinio atsitiesė ir iškovojo užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:30 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)Lietuvos geležinkeliai pervažiavo RIMO&Patikima linija barjerą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)Restauratoriai&Hausa savas sienas apgynė tvirtai ir patiesė SD Ranga vyrus (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 22:42 val.)