Alaina & Limobus vs Omega (64:67)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 02 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus

2017 sausio 02 d., Pirmadienis, 23:43 val., peržiūros: 1500

Sausio 2 dieną, 21:15 val., A.Smetonos mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Alaina & Limobus“ (šeimininkai) ir „Omega“ (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, abi komandos praktiškai viso susitiko metu žaidė taškas į tašką ir dėsningai artėjo pratęsimo link. Kaip ir buvo galima tikėtis net ir per papildomą laiką žaidimas vyko itin atkakliai, bet galiausiai „Alaina & Limobus“ ekipos žaidimas subyrėjo, o bandymai gelbėtis skubotais metimais nepadėjo. „Omega“ atsilaikė ir pasiekė pergalę rezultatu 64:67.

Rungtynių pradžioje abi komandos rungtyniavo gana neblogai, nors žaidimas ir nebuvo itin rezultatyvus, bet komandos atrodė susikaupusios, buvo mažai klaidų ar neteisingų sprendimų. Vis tik kokybiškas žaidimas tęsėsi tik pirmojo kėlinuko metu. Netrukus abi komandos pradėjo rungtyniauti labai chaotiškai, o tuo pirmieji suskubo pasinaudoti svečiai, kurių greitas puolimas leido komandai nutolti. Tiesa, netrukus ir „Omegos“ žaidėjai sustojo ir praktiškai visiškai išbarstė savo pranašumą. Prasidedant ilgajai pertraukai svečiai pirmavo rezultatu 30:32.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas ir vėl buvo labai atkaklus, bet komandos liko ištikimos sau – klaidų ir pražangų buvo vis daugiau. „Alaina & Limobus“ bandė išnaudoti ilgą savo suolelį, bet dažni keitimai neleido atsiskleisti ekipos lyderiams ir ne visi žaidėjai pakilę nuo suolo atnešdavo komandai naudos. Tuo tarpu „Omega“ vertėsi kur kas trumpesniu suolu, bet dėl to komanda turėjo sumokėti kitą kainą – dėl pražangų limito rungtynes anksčiau laiko baigė J.Puluikis. Per pagrindinį laiką nei vienai ekipai taip ir nepavyko įrodyti savo pranašumo, tad komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą 57:57.

Papildomo laiko metu geriau atrodė „Omegos“ komanda. Svečiams užteko nutolti per 4 taškų atstumą ir „Alaina & Limobus“ ekipa ėmė panikuoti. Šeimininkai dabar atakavo labai skubotai, nors laiko buvo likę dar pakankamai daug, bet komandos veiksmai tikrai neatrodė logiški. Būtent tai ir pakišo jiems koją, vietoje ramaus ir apgalvoto žaidimo jie pasirinko greitus metimus, o šiems neįkritus tiesiog nebeturėjo šansų atsitiesti. Daug užtikrinčiau sužaidę „Omegos“ žaidėjai išlaikė pranašumą savo rankose ir laimėjo susitikimą rezultatu 64:67.

Alaina & Limobus: Julius Povilaitis – 17 tšk., Tomas Andrijonas – 11 tšk. (14 atk. kam.), Vytautas Čypas – 10 tšk.

Omega: Mantas Zubavičius – 15 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Remigijus Kasperavičius – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Emilis Kuzabavičius – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Jonas Puluikis – 13 tšk.

„automokykla.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alaina & Limobus“ komandos pasipriešinimą (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Acme“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Alaina & Limobus“ ekipos (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:18 val.)„KTU“ turėjo vargo prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:29 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Enerstena“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Omegos“ ekipą. (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:29 val.)