Artstone vs SD Ranga (63:58)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 24 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Banguotose rungtynėse pergalę išvargo „Artstone“

2017 sausio 24 d., Antradienis, 22:17 val., peržiūros: 1230

Antradienį, sausio 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „Artstone“ ir svečių „SD Ranga“ ekipų. Rungtynių pradžioje geriau žaidę šeimininkai žengė priekyje, tačiau po ilgosios pertraukos atsigavę svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Lemiamoje rungtynių dalyje pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą, tačiau užtikrinčiau sužaidę „Artstone“ žaidėjai šventė pergalę rezultatu 63:58 (18:16, 14:13, 15:17, 16:12).

Susitikimą geriau pradėję aikštės šeimininkai, daugiausiai T. Šiškevičiaus pastangomis, iškart atitrūko, tačiau J. Draudvilos tritaškių dėka „SD Ranga“ deficitą sumažino iki minimumo. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę „Artstone“ ekipos žaidėjai susigrąžino nedidelį dviejų taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko pradžioje ir vėl pakankamai ryškiai žibėję aikštės šeimininkai įgijo dvylikos taškų pranašumą, tačiau, po paprašytos minutės pertraukėlės, „SD Ranga“ surengė spurtą, kurio dėka ilsėti išėjo turėdami vos trijų taškų atsilikimą. 32:29.

Po ilgosios pertraukos geriau startavę šeimininkai ir vėl kiek atitrūko, tačiau čia pat spurtą 0:9 surengę svečių krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau „Artstone“ dar buvo susigrąžinę iniciatyvą, tačiau ir vėl spurtavę „SD Rangos“ žaidėjai įgijo kelių taškų atotrūkį. Vis tik, ketvirtį geriau užbaigę šeimininkai įgijo minimalią persvarą. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečių komandos žaidėjai dar buvo išsiveržę į priekį, tačiau čia pat spurtavę „Artstone“ krepšininkai įgijo solidesnę persvarą. Nepaisant to, „SD Ranga“ dar buvo pasivijusi priešininkus, bet rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę aikštės šeimininkai išsaugojo pergalę savo rankose. 63:58.

„Artstone“: Tomas Šiškevičius – 25 tšk., Simonas Lengvinas – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Justas Jokšas – 9 tšk.

„SD Ranga“: Justas Draudvila – 18 tšk., Tautvydas Beleškevičius – 10 tšk. (5 perimt. kam.), Imantas Šturma – 9 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)Nerezultatyvioje kovoje „Callcredit“ pasiekė pergalę prieš „Artstone“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:38 val.)Pogrupio lyderiai neturėjo vargo su „Artstone“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:12 val.)„SD Ranga“ su kaupu atsirevanšavo „Artstone“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Artstone“ atlakliose rungtynėse palaužė „Lemora“ ekipą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė SD „Rangą“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:28 val.)Nervingose aštunfinalio rungtynėse „Baubilas & Verslo pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Artstone“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:34 val.)„SD Ranga“ aštunfinalį pradėjo užtrinta pergale prieš „Coca-Colą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:20 val.)Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)„SD Ranga“ „Baltik Sport“ įmonių lygos startą pažymėjo pergale prieš „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:03 val.)