Vėjų linija & Garliavos duona vs Coca-Cola (75:99)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 13 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti „Coca-cola“ pranašumą

2021 gruodžio 13 d., Pirmadienis, 21:56 val., peržiūros: 397

Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekse įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Vėjų linija & Garliavos duona" ir "Coca – cola".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Tik ketvirčio pabaigoje "Vėjų linija & Garliavos duona" paleido varžovus ir svečiai įgijo 5 taškų pranašumą. Antrame kėlinyje toliau "Coca – cola" nestabdė apsukų ir tolimais metimais tolo nuo varžovų ir komandas skyrė 18 taškų – 38:56

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai toliau niekaip nerado priešnuodžių prieš tolimus metimus varžovų ir "Coca – cola" išlaikė susikrautą pranašumą (61:77). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir "Vėjų linija & Garliavos duona" turėjo pripažinti "Coca -cola" pranašumą – 75:99 (17:22, 21:34, 23:21, 14:22)

16 taškų

„Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa turėjo pripažinti „Plastenos“ penketuko pranašumą (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 21:10 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti Menų kambarys ‒ BC „ Rhino“ ekipos pranašumą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omega“ ekipą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Coca ‒ Cola“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 18 d., penktadienis, 20:26 val.)Permainingoje kovoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Promatik“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 20:28 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Donelaičio“ pranašumą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ panaikino 23 taškų deficitą ir šventė pergalę (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:26 val.)