Promatik vs Omega (82:84)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 09 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Permainingoje dvikovoje ‒ K. Timofejevo vedamos „Omega“ ekipos pergalė prieš „Promatik“

2022 sausio 09 d., Sekmadienis, 20:21 val., peržiūros: 306

Sausio 9 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko Įmonių lygos ekipos – "Promatik" (šeimininkai) ir "Omega" (svečiai).

Pirmajame kėlinuke vyko rezultatyvi ir lygi kova, o kėliniui pasibaigus pirmavo "Omega" 22:24.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai dar labiau nutolo 26:33, bet tada "Promatik" gretose iniciatyvos ėmėsi N.Aleknavičius ir R.Petrolis, kurių rezultatyvus žaidimas leido persverti rungtynių svarstykles šeimininkų naudai. Įpusėjus susitikimui 45:41.

Trečiojo kėlinio pradžioje "Omega" surengė spurtą ir sužaidus tris minutes jau buvo priekyje 46:52. Visgi, kėlinio antroje pusėje "Promatik" atsigavo ir priartėjo iki minimumo 60:61.

Lemiamas kėlinys prasidėjo jau šeimininkų spurtu, po kurio "Promatik" nutolo iki 70:63. Bet tada K. Timofejevo ir N. Urbanavičiaus rezultatyvus žaidimas labai greitai leido rezultatą persverti 75:70. Visgi, "Promatik" nepasidavė ir po penkių taškų paeiliui rezultatą lygino. Bet rungtynes nusprendė rezultatyviausias rungtynių žaidėjas K.Timofejevas, taikliu tritaškiu metimu atvesdamas "Omega" ekipą į pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 82:84 (22:24, 23:17, 15:20, 22:23).

8 taškai

Nesunkioje kovoje „Donelaičio“  įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:10 val.)Įmonių lygoje: Išvargta „Kelių priežiūra“pergalė prieš „Promatik“ krepšininkus (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 20:16 val.)Emocingame susitikime „Hidraulinės sistemos“ ekipos spurtas ketvirtame kėlinyje ir pergalė prieš „Omega“ krepšininkus (2022 vasario 15 d., antradienis, 23:16 val.)SDG & Gym+ & Volinta Group iškovojo pergalę prieš „Promatik“ (86:67) (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:59 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ palaužė „Promatik“ komandą (2022 vasario 08 d., antradienis, 22:02 val.)Įtemptoje kovoje „Remza“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:23 val.)Keturiese likę „Omegos“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 22:34 val.)Visas rungtynes pirmavę „Freda“ įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)Įmonių lygoje: Freda pergalė prieš Omega (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 21:02 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Adma pergalė prieš Omega (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 23:58 val.)