Vėjų linija & Garliavos duona vs Saldoga ‒ Košmaras (82:93)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 10 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Įmonių lygoje: išvargta „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus

2022 sausio 10 d., Pirmadienis, 22:45 val., peržiūros: 390

Pirmadienio vakarą Garliavos sporto ir sveikatingumo centre susitiko įmonių lygos A pogrupio komandos: šeimininkai- Vėjų linija & Garliavos duona bei svečiai- Saldoga ‒ Košmaras. Ketvirtajame kėlinyje spurtavę svečiai, iškovojo sunkią pergalę, rezultatu: 82:93 (21:17, 25:27, 15:20, 21:29).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš dvitaškio tiek iš tritaškio zonos, to pasekoje rezultatas išliko apylygis 21:17. Antrajame kėlinyje puikų dvitaškių (4/4) taiklumą pademonstravęs šeimininkų komandos žaidėjas V.Vaškevičius padėjo šeimininkams po dviejų kėlinių išlaikyti trapų pranašumą 46:44.

Trečiajame kėlinyje, geras Saldoga ‒ Košmaras pataikymas už tritaškio linijos (4/8) bei puiki gynybą leido po trijų kėlinių persverti rezultatą į svečių pusę: 61:64. Ketvirtajame kėlinyje, svečiai ir toliau tęsė savo gerą pataikymą iš tritaškio(71.4%) bei dvitaškio (57.1) zonos. Situacijos nepataisė ir Puikus L. Varno žaidimas ketvirtajame kėlinyje. Spurtą surengę svečiai, pranašumo nepaleido bei iškovojo sunkią pergalę, rezultatu:82:93

Šiuo metu įmonių lygos A pogrupyje Saldoga ‒ Košmaras rykiuojasi 5 vietoje, tuo tarpu Vėjų linija & Garliavos duona- 7.

Darius Eidukynas

„Lemora & Minaltra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:29 val.)„Promatik“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 20:28 val.)Įmonių lygoje: Vėjų linija & Garliavos duona įveikė Vilmista (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:50 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Eldažnis & Limobilus.lt“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)Permainingoje kovoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Kelių priežiūra“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:12 val.)Įmonių lygoje: Užtikrinta Remza pergalė prieš Saldoga-Košmaras (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą prieš „Kaunas Metal“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:13 val.) „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalę pasiekė tik pačioje rungtynių pabaigoje (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)