Saldoga ‒ Košmaras vs Rimo & Patikima linija (67:59)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 06 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Saldoga ‒ Košmaras“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Rimo & Patikimą liniją“

2022 sausio 06 d., Ketvirtadienis, 20:42 val., peržiūros: 352

Sausio 6 dieną Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Saldoga – Košmaras" priemė svečius "Rimo & Patikimą liniją". "Saldoga – Košmaras" buvo laimėję tris rungtynes ir tris buvo pralaimėję. "Rimo & Patikimos linijos" sąskaitoje buvo septyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, dažnai klydo, o metimai nepasiekė tikslo. Antrą minutę pirmus taškus pelnė "Saldoga – Košmaras" (3:0). Netrukus "Rimo & Patikima linija" rezultatą išlygino (3:3). Vėliau komandos žaidė lygiai, sužaidus šešias minutes vieno taško persvarą turėjo "Saldoga – Košmaras" (13:12). Antroje kėlinio pusėje "Rimo & Patikimai linijai" buvo pavykę įgyti kelių taškų pranašumą, bet "Saldoga – Košmaras" prisivijo varžovus (16:18).

Prasidėjus antram kėliniui šeimininkai pataikė tritaškį ir išsiveržė į priekį (19:18). Ketvirtą minutę, daugiausiai atkovotų puolime kamuolių metu, "Rimo & Patikima linija" įgijo keturių taškų persvarą (24:28), o "Saldoga – Košmaras" paprašė minutės pertraukėlės. Septintą minutę "Saldoga – Košmaras" priartėjo prie varžovų (27:28), o "Rimo & Patikimą liniją" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio paskutinėmis minutėmis "Rimo & Patikimą liniją" išsaugojo keturių taškų persvarą (32:36).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "Saldoga – Košįmaras", kurie antrą minutę po spurto turėjo keturių taškų persvarą (40:36). Šeimininkai daugiausiai taškus rinkosi greitomis atakomis, kibiai gindamiesi vertė varžovus klysti. Ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė "Rimo & Patikima linija" (45:38). Antroje kėlinio pusėje priekyje buvo šeimininkai, nuolat palaikė kelių taškų persvarą. Sužaidus tris kėlinius rezultatu 52:46 pirmavo "Saldoga – Košmaras".

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes šeimininkai padidino persvarą iki 12 taškų (59:47). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Rimo & Patikima linija" sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (53:59). Aštuntą minutę, po dviejų taiklių šeimininkų metimų, persvara padidėjo iki 10 taškų (63:53), o "Rimo & Patikima linija" paprašė minutės pertraukėlės. Rungtynių pabaigoje "Saldoga – Košmaras" išsaugojo saugią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 67:59.

Laurynas Bunys

„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Vilmista“ rungtynių pabaigoje palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Omega“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą prieš „Kaunas Metal“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ sutriuškino „Promatik“ (91:54) (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Saldiga ‒ Košmaras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)