Omega vs Rimo & Patikima linija (95:85)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rimo & Patikimą liniją“

2021 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 20:22 val., peržiūros: 277

Lapkričio 29 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Omega" priemė svečius "Rimo & Patikima linija" komandą. "Omega" buvo iškovoję dvi pergales ir kartą buvo pralaimėję. "Rimo & Patikima linija" savo sąskaitoje turėjo tris pralaimėjimus.

Pirmi rungtynėse taikliu tritaškiu pradėjo "Rimo & Patikima linija" (3:0). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė "Omega" (3:7). "Omega" pamažu didino persvarą, kuri sužaidus šešias minutes komandas skyrė devyni taškai (8:17). Paskutinėmis kėlinio minutėmis "Omega" išsaugojo pranašumą (25:16).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė tik du taškai (27:25). Vėliau komandos žaidė lygiai, prasidėjus antrai kėlinio pusei keturių taškų persvarą turėjo "Omega" (32:28) ir šeimininkai prpašė minutės pertraukėlės. Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė rezultatyviai, keitėsi taikliais metimais. Sužaidus du kėlinius komandas skyrė du taškai (43:41).

Antrą trečio kėlinio minutę "Rimo & Patikima linija" pasivijo varžovus (43:43). Netrukus keturis taškus be atsako pelnė "Omega", o "Rimo & Patikima linija" paprašė minutės pertraukėlės (49:45). Septintą minutę "Omegos" persvara padidėjo iki šešių taškų (59:53), o "Rimo & Patikima linija" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigą geriau sužaidė "Omega", paskutinę minutę padidinę persvarą iki devynių taškų (66:57).

Pirmą ketvirto kėlinio minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (69:60). "Rimo & Patikima linija" pataikė kelis tritaškius, bet "Omega" dažniausiai atsakydavo taikliais metimais, atakas rengė greitai. Šeštą minutę komandas skyrė 12 taškų (79:67). Rungtynių pabaigoje "Omega" persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu 95:85.

Eligijus Jocys

„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Vilmista“ rungtynių pabaigoje palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:05 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ pirmoji „Rimo & Patikima linija“ pergalė (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 20:06 val.) „Omega“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:54 val.)Tik po atkaklios kovos „Promatik“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Omega“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 20:24 val.)