Promatik vs Eldažnis & Limobus.lt (61:47)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 06 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Promatik“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą

2022 kovo 06 d., Sekmadienis, 21:44 val., peržiūros: 323

Sekmadienį, kovo 6 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, 2 turo pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Promatik” bei svečių „Eldažnis & Limobus.lt“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie surengė lengvą spurtą ir įgijo jau septynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos visiškai sustojo puolime ir paprasčiausiai nesugebėjo pataikyti kamuolio į krepšį. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:9. Antrojo ketvirčio pradžioje „Promatik“ įgijo septynių taškų pranašumą. Tačiau tuomet 8:0 atkarpą laimėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ ir persvėrė rezultatą savo naudai. Per likusį kėlinio laiką komandos dar kelias atakas užbaigė sėkmingai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:27.

Trečiojo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai atsistojo į zoninę gynybą ir tai jiems iškart davė vaisių. Jie ketvirtį pradėjo 12:3 spurtu ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipos sitaucija geresnė nepasidarė, kadangi jie taip ir liko su tais pačiais trimis taškais, o jų atsilikimas tik dar labiau padidėjo. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 47:30. Lemiamo ketvirčio metu svečiai taip ir nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas. „Promatik“ iškovojo gan lengvoką pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas 61:47.

7 taškai

„Adma“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Plastena“ antroje ketvirto kėlinio pusėje palaužė „Promatik“ komandą (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Kaunas Metal“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Eldažnis & Limobus.lt“ pasipriešinimu (2021 gruodžio 17 d., penktadienis, 21:42 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Eldažnio & Limobus.lt“ komandą (2022 vasario 01 d., antradienis, 21:10 val.)Nuo pirmų rungtynių minučių pirmavusi „Remza“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:05 val.)Plastena nepasigailėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 08:55 val.)„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ be kovos nugalėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Promatik“ po atkaklios kovos palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:54 val.)