Omega vs Marex Boats (81:59)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 23 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ pasiekė įtikinamą pergalę

2023 sausio 23 d., Pirmadienis, 21:14 val., peržiūros: 308

Sausio 23 dieną, 19:10 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Omega" (šeimininkai) ir "Marex Boats" (svečiai). Jau rungtynių pradžioje į priekį pabėgo "Omega", o jų pranašumas nekėlė abejonių. Nors likusi rungtynių dalis klostėsi jau daug lygiau, bet šeimininkai išsaugojo solidžią pergalę ir laimėjo susitikimą rezultatu 81:59 (19:11, 22:15, 24:15, 16:18).

Rungtynių pradžioje svečiai labai sparčiai rinkosi pražangas ir tuo pasinaudoję "Omegos" žaidėjai nutolo. Skirtumas augo ir antrame ketvirtyje "Marex Boats" krepšininkams labai sunkiai sekėsi rinkti taškus, o tuo tarpu "Omegos" puolimas veikė užtikrintai ir šeimininkai prasidedant ilgajai pertraukai buvo priekyje rezultatu 41:26.

Antroje rungtynių dalyje "Omegos" pranašumas tapo triuškinamas, nors "Marex Boats" sugebėjo laimėti ketvirtąjį kėlinuką, bet tai komandos neišgelbėjo nuo sutriuškinimo. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:59.

6 išpr. praž.

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 03 d., antradienis, 22:56 val.)„Marex Boats“ pasekė netikėtą pergalę pries „TransUnion“ (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 22:59 val.)Lengva „Promotecha“ pergalė (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:09 val.)Pirmoji „Omega“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:34 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:39 val.)„Limobus & Veiksa“ pratęsime įveikė „Marex Boats“ komandą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:56 val.)Įmonių lygoje ‒ 5 „Omegos“ pergalė (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Promatecha“ pranašumą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:17 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Donelaičio“ nesunkiai įveikė „Marex Boats“ ekipą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:39 val.)