Promatecha vs Omega (78:83)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Pirmoji „Omega“ pergalė įmonių lygoje

2022 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 22:34 val., peržiūros: 793

Lapkričio 20 dieną, Sekmadienį, Kauno technikos kolegijos salėje susitiko namų komanda "Promatecha" bei svečiai "Omega"

Kad ir kaip būtų keista, pirmąjį kėlinį abejoms komandoms buvo gan nelengva pelnyti taškų, kadangi kamuolys tarsi užburtas niekaip nekrito pro lanką, kad ir kaip tiksliai žaidėjais stengėsi pataikyti. Po ilgo spyriojimosi pirmieji taškus pelnė salės šeimininkai. Įpusėjus kėliniui žaidimas tapo rezultatyvesnis ir rezultatu 20:13 "Promatecha" buvo priekyje.

Antrasis kėlinys klostėsi visiškai ne šeimininkų naudai. Kėlinio metu jie sumetė vos 10 taškų, kai tuo tarpu priešininkai taikliais metimais pelnė 32 taškus, kurie po antrojo kėlinio išsiveržė 15 taškų persvara.

Po ilgosios pertraukos viskas vėl apsivertė aukštyn kojomis. "Promatecha" taip lengvai nenorėjo atiduoti pergalės ir trečiąjį kėlinį užbaigė 5 taškų persvara.

Ketvirtasis kėlinys tapo aršia kova. Dalies žaidėjų pečius slėgė keturios asmeninės pražangos, kurios neleido agresyviau stabdyti priešininkų atakų. Visgi, po tokios gan neaiškios kovos, Rezultatu 78:83 (20:13, 10:32, 31:11, 17:27), salės svečiai "Omega" iškovojo pergalę.

Šių rungtynių metu puikiai pasirodė komandos "Promatecha" žaidėjas Nr. 12 R.Petrolis, kuris pelnė 14 taškų, 16 atkovotų kamuolių bei blokavo 3 priešininkų metimus taip pelnydamas dvigubą dublį. Taip pat dvigubą dublį pelnė Nr. 7 A.Ivanauskas surinkęs 19 taškų, atkovojęs 10 kamuolių bei išprovokavęs 6 pražangas. Daugiausiai komandos taškų pelnė Nr. 5 N.Aleknavičius taikliai sumetęs 20 taškų.

Geriausiai pasirodę "Omega" žaidėjai, tai Nr. 69 K.Timofejevas, kuris pelnė 38 komandos taškus. Nr. 34 D.Šliogeris savo komandai pelnė 10 taškų bei išprovokavo 6 pražangas bei jaunesnysis Nr. 43 S.Šliogeris nors pelnė tik 9 taškus, rungtynių metu atkovojo 10 kamuolių.

Trečioji „Plastena“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:58 val.)Lengva „Promotecha“ pergalė (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Omega“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 21:14 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Promatecha“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:39 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Promatecha“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Promatecha“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Promatecha“ pranašumą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:17 val.)Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Promatecha“ po atkaklios kovos nugalėjo „TransUnion“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 01:17 val.)