United ‒ „Alta transportas“ vs Uno (95:84)Kauno mero taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 spalio 11 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes dominavęs „United ‒ Alta transportas“ žengė į pusfinalį

2016 spalio 11 d., Antradienis, 22:03 val., peržiūros: 1240

Antradienį, spalio 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno mero taurės 2016“ ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „United – Alta transporto“ ir svečių „Uno“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę aikštės šeimininkai gana nesunkiai susidorojo su priešininkais ir šventė pergalę rezultatu 95:84 (30:15, 21:18, 17:15, 27:36).

Nuo pat susitikimo pradžios tolimais metimais priešininkus skandinę aikštės šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą. Kiek vėliau, įpusėjus pirmam kėlinukui „Uno“ sumažino atsilikimą iki penkių taškų, tačiau čia pat du tolimus metimus smeigęs P. Grikštas ir vėl grąžino savo komandai dviženklį atotrūkį (30:15). Antrojo ketvirčio pradžioje iš toli pasižymėję G.Būda ir M. Daraškevičius dar labiau atitolino „United – Alta transportą“, tačiau čia pat atkarpą 7:14 sužaidę svečių krepšininkai skirtumą tarp komandų sumažino iki trylikos taškų. Vis tik, paskutinę minutę geriau sužaidę šeimininkai susigrąžino solidesnę persvarą. 51:33.

Po ilgosios pertraukos ir vėl geriau startavę „United – Alta transporto“ snaiperiai dar labiau padidino skirtumą tarp komandų, tačiau ir vėl kėlinuko viduryje atsigavę „Uno“ žaidėjai, vedini R. Miliausko taškų surengė nedidelį spurtą, kurio dėka jų deficitą sušvelnėjo iki aštuoniolikos taškų. Vis tik, kėlinuko pabaigoje T. Žioba pataikė du tolimus metimus, kurių dėka šeimininkai ir vėl atitrūko (68:48). Paskutinio kėlinuko pagirtinas rezultatyvumas „Uno“ krepšininkų negelbėjo. Nors vienu momentu, po spurto 0:9 jiems buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki dešimties taškų, tačiau ir toliau užtikrintai atrodę aikštės šeimininkai ramiai pabaigę rungtynes bei šventė pergalę rezultatu 95:84.

Šį pergalę „United – Alta transportui“ atvėrė kelią į pusfinalį, kuriame jų jau laukia „Laipsniai“.

„United ‒ Alta transportas“: Tautvydas Žioba – 20 tšk., Mantvydas Gečionis – 16 tšk., Povilas Grikštas – 14 tšk., Darius Kuzmickas – 11 tšk.

„Uno“: Andrius Olberkis – 21 tšk. (11 atk. kam.), Raimundas Gudynas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Rimvydas Miliauskas – 14 tšk., Donatas Maciulevičius – 13 tšk. (7 rezult. perd.)

Beveik visas rungtynes keliais taškais priekyje buvęs „United ‒ Alta tarnsportas“ sezoną pradėjo pergale (2016 rugsėjo 20 d., antradienis, 22:27 val.)Nieko nelėmusiose rungtynėse United ‒ „Alta transportas“ įveikė „Vilmistą“ (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:00 val.)Stebėtiną kovingumą pademonstravę „Laipsniai“ parklupdė United ‒ „Alta transportas“ ekipą ir keliauja į finalą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)United ‒ „Alta transportas“ be didesnio vargo palaužė „Galerą“ (2016 rugsėjo 23 d., penktadienis, 10:11 val.)Grupės lyderių dvikovoje BC „Boom“ nugalėjo penkiese žaidusius United ‒ „Alta transporto“ krepšininkus (2016 rugsėjo 25 d., sekmadienis, 14:34 val.)United – „Alta Transportas“ pasipuošė „Kauno mero Mažosios taurės“ bronzos medaliais (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 13:35 val.)Permainingose rungtynėse „UNO“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)Pasinaudoję varžovų klaidomis „UNO“ krepšininkai šventė užtikrintą pergalę sezono starte (2016 rugsėjo 21 d., trečiadienis, 22:15 val.)„DNC“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Uno“ ekipą (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 21:22 val.) Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai po ilgosios pertraukos įveikė „UNO“ komandą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:38 val.)