Advokatų kontora „Konsus“ vs ICE (69:82)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 22 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Rungtynių pabaigoje pavargusi Advokatų kontora „Konsus“ nusileido „Ice“ krepšininkams

2016 rugsėjo 22 d., Ketvirtadienis, 23:01 val., peržiūros: 1218

Ketvirtadienį, rugsėjo 22 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno mero taurės 2016“ A pogrupio rungtynės, tarp vietos Advokatų kontoros „Konsus“ ir svečių „Ice“ ekipų. Visas rungtynes apylygiai žaidę aikštės šeimininkai pabaigoje pristigo jėgų, kuo pasinaudoję „Ice“ žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 69:82 (24:20, 17:19, 15:16, 13:27).:

Susitikimą kiek geriau pradėję svečiai iškart įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau čia pat sėkmingą atkarpą sužaidusi Advokatų kontora „Konsus“ rezultatą išlygino. Kiek vėliau, aikštės šeimininkus į priekį išvedė P. Mickūno keli iš eilės taškai, kurių dėka jo ekipa įgijo keturių taškų persvarą. Vis tik, T. Jonkaus kariauna nusileisti nesiruošė ir nieko nelaukę rezultatą išlygino. Pačioje kėlinuko pabaigoje užtikrinčiau sužaidę šeimininkai susigrąžino keturių taškų atotrūkį. Antrojo kėlinuko pradžioje žaidimas dar labiau išsilygino ir abi ekipos viena po kitos sėkmingai rinko taškus, tačiau geriau pasirodę „Ice“ snaiperiai sugebėjo ir vėl išlyginti rezultatą. Artėjant ilgosios pertraukos pradžiai, svečių ekipa buvo perėmusi iniciatyvą, tačiau ketvirtį ir vėl geriau užbaigusi Advokatų kontora „Konsus“ susigrąžino nedidelį pranašumą. 41:39.

Po ilgosios pertraukos P. Mickūnas smeigė tolimą metimą ir dar labiau nutolino šeimininkus nuo varžovų, tačiau pastarųjų gretose netylėjęs D. Petrauskas atsakė tuo pačiu, taip inicijuodamas savo komandos spurtą, persvėrusį rezultatą svečių pusėn. Kiek vėliau iš toli pasižymėję D. Stankevičius ir P. Mickūnas ir vėl timptelėjo Advokatų kontorą „Konsus“ į priekį, tačiau taip lengvai priešininkų į priekį paleisti nesiruošę „Ice“ krepšininkai sumažino deficitą iki minimumo. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje penkis taškus iš eilės surinkęs žaidžiantysis treneris T. Jonkus persvėrė rezultatą savo komandos naudai, tačiau čia pat sėkmingai po krepšiu grūmęsis L. Jasevičius ir vėl sugrąžino šeimininkams minimalią persvarą. Įpusėjus kėlinukui dar du tritaškius pataikė D. Petrauksas, kuris, kartu su M. Vaišvila sugrąžino „Ice“ į pirmaujančios komandos rolę. Per likusį laiką akivaizdžiai pavargę aikštės šeimininkai nebe sugebėjo pasivyto varžovų, ko pasekoje turėjo pripažinti jų pergalę rezultatu 69:82.

Po pergalės „Ice“ ekipos vairininkas Tomas Jonkus kalbėjo: „Nesinori sezono pradžioje matyti tokių traumų, kaip pas varžovus, kada žaidėjas palikęs aikštelę bandė grįžt, tačiau vėl išėjo. Todėl iškart sugriuvo varžovų suolas, stipriai sumažėjo. Aišku, varžovų komanda yra labai stipri, bet jie buvo negausiai susirinkę, todėl mes lygiai žaidėme tol, kol jie turėjo jėgų, taip galima pasakyti. Na, o iš savo pusės, esame surinkę ganėtinai įdomią komandą. Turime daug mažų greitų gynėjų, todėl nėra ką slėpti, reikės šitą greitį išnaudoti. Šiandien prieš varžovus ir pavyko išnaudoti tą greitį. Šiaip, šį turnyrą bandysime paversti geromis treniruotėmis“.

Advokatų kontora „Konsus“: Povilas Mickūnas – 28 tšk. (9 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 15 tšk. (14 atk. kam.), Deividas Stankevičius – 15 tšk.

„Ice“: Airidas Kurauskas – 27 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Donatas Petrauskas – 22 tšk., Lukas Augaitis – 8 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ be gailesčio sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:33 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškopė į pusfinalį (2016 spalio 14 d., penktadienis, 22:19 val.) Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai po ilgosios pertraukos įveikė „UNO“ komandą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:38 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sporto manija“ gana nelengvai prasibrovė į finalą (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Po ilgosios pertraukos atsibudę „DNC“ nesunkiai susitvarkė su „ICE“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:49 val.)Permainingose rungtynėse „UNO“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „DNC“ ekipai (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Galera“ po dramatiškos kovos įveikė „ICE“ (2016 spalio 13 d., ketvirtadienis, 06:16 val.)„Ice“ be gailesčio susidorojo su „Kauno technikos kolegija“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 23:29 val.)Trečią vietą Kauno mero Didžiosios taurės mažąjame finale iškovojo „Hidraulinės sistemos“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:52 val.)