Hidraulinės sistemos vs Resmila.lt (84:58)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 19 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinių sistemų“ įžanga į sezoną pažymėta užtikrinta pergale

2016 rugsėjo 19 d., Pirmadienis, 22:56 val., peržiūros: 1036

Pirmadienį, rugsėjo 19 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno mero taurės 2016“ D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Hidraulinių sistemų“ ir svečių „Resmila.lt“ ekipų. Susitikimo pradžioje į priekį išsiveržė „Resmila.lt“, tačiau čia pat spurtavę aikštės šeimininkai sugebėjo perimti iniciatyvą, kurią išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos. Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau pastebimai solidžiau atrodę „Hidraulinės sistemos“ dar labiau atitrūko, tačiau artėjant ilgajai pertraukai prabilo toliašaudė svečių artilerija, kuriai dirigavo M. Maslenikovas, pataikęs tris tolimus metimus ir sumažinęs skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų (43:33). Po pertraukos žaidimą pajautę „Resmila.lt“ ekipos žaidėjai sukurpė dar kelis sėkmingus išpuolius, kurių dėka „Hidraulinėms sistemoms“ beliko septyni taškai. Vis tik, trečiojo kėlinuko pabaigoje atsigavę šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir komandinio žaidimo dėka susigrąžinti solidesnį atotrūkį. Paskutinioji rungtynių dalis tebuvo formalumas, kurį, „Hidraulinės sistemos“, pasinaudoję priešininkų nuovargiu, puikiai sutvarkė ir į naują sezoną įžengė iškovodami pergalę rezultatu 84:58 (22:12, 21:21, 22:16, 19:9).

Po pergalės nugalėtojų ekipos vairininkas Vitalijus Kirilovas kalbėjo: „Būsiu drąsus ir pasakysiu, jog pergalę lėmė patirtis. Atrodėme neįspūdingai , išėjome lengvai pasilakstyti, bet, sakyčiau, ir varžovai visai nedavė atsipalaiduoti, palaikė gerą tonusą bent kelis ketvirčius. Trečiame kėlinuke surengėme spurtuką ir susikrovėme nedidelį taškų skirtumą, kas leido laisviau žaisti. Na, o žaidimo kokybę matote patys, kamuolys pirmą kartą po vasaros krenta ne ten kur reikia, šoka ne ten kur reikia. Sakyčiau, kad žaidimo kreivė turi kilti tik aukštyn ir aukštyn“.

Pralaimėtojų treneris Regimantas Vaitasius dalijosi mintimis: „Didžiausia pralaimėjimo priežastis ta, jog šiandien pirmą kartą po vasaros susirinkome į krepšinio aikštelę, tai buvo didžiulis jėgų trūkumas, buvome visiškai nesusižaidę. Kaip pirmam kartui, tai gana neblogai pavyko tris kėlinius atsilaikyti. Priešininkai labai stiprūs, praeitų metų čempionai, iš pradžių jautėsi, kad žaidžia ne pilnu pajėgumu, išbando derinius, na, o gale, turbūt, rimčiau susiėmė. Na, o mes dirbsime toliau.“

Po šios pergalės „Hidraulinės sistemos“ kol kas puikuojasi D pogrupio viršūnėje, o, tuo tarpu, „Resmila.lt“ po pirmųjų rungtynių užimą paskutinę vietą.

„Hidraulinės sistemos“: Justinas Leitanas – 17 tšk. (13 atk. kam.), Marius Šumlinskas – 15 tšk., Saulius Klimkevičius – 14 tšk.

„Resmila.lt“: Mantas Maslenikovas – 16 tšk., Martynas Šiukščius – 14 tšk., Gintaras Petrauskas – 9 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 00:17 val.)Įtemptose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Sporto Manija“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:52 val.)BC „Boom“ triumfas: pateikę dar vieną sensaciją, pirmą kartą klubo istorijoje žais finale (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:34 val.)„Resmila.lt“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 spalio 04 d., antradienis, 23:02 val.)Trečią vietą Kauno mero Didžiosios taurės mažąjame finale iškovojo „Hidraulinės sistemos“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:52 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 11 d., antradienis, 22:20 val.)Dar nepralaimėjusios komandos statusą gana nesunkiai išsaugojo „Sporto manija“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:48 val.)