Baubilas & Verslo pasaulis vs Hidraulinės sistemos (52:86)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 gegužės 18 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ pervažiavo „Baubilą & Verslo pasaulį“

2016 gegužės 18 d., Trečiadienis, 23:20 val., peržiūros: 1095

Trečiadienį, gegužės 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2016 aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Baubilas & Verslo pasaulis“ ir svečių „Hidraulinių sistemų“. Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkų ekipa ir buvo žingsniu priekyje iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos. Nuo to laiko „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipa pradėjo griūti, paleido savo varžovus į priekį ir nesugebėjo daugiau atsitiesti.

Pirmąjį kėlinuką taikliu tritaškiu pradėjo svečių ekipa, tačiau tuomet penkis paeiliui taškus pelnė šeimininkai ir persvėrė rezultatą. Vėliau „Hidraulinėms sistemoms“ buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau tuomet „Baubilas & Verslo pasaulis“ vėl pelnė penkis taškus paeiliui ir įgijo penkių taškų atotrūkį. Tačiau tada „Hidraulinės sistemos“ įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavo 11:0, kas leido jiems persverti rezultatą savo naudai. Visgi, kėlinuką taikliu tritaškiu užbaigė šeimininkai, o rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo 15:18. Antrąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kurie puikiai tvarkėsi gynyboje, o tai leido jiems lengviau užpulti varžovų krepšį. Kėlinuką jie pradėjo 14:0 spurtu, o net 12 taškų šio spurto metu M.Petrauskas. Galiausiai, sužaidus pusę kėlinuko, pirmuosius taškus šiame kėlinyje pelnė ir „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipa. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė gan apylygiai, tad skirtumas per daug ir nepakito. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 26:42.

Trečiąjį kėlinį, vėlgi, geriau pradėjo „Hidraulinių sistemų“ ekipa. Jie kėlinuką pradėjo 16:3 spurtu ir taip tik dar labiau sukomplikavo padėtį aikštelės šeimininkams. Vėliau „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipai pavyko atsitiesti ir kelis kartus sėkmingai užpulti varžovų krepšį, tačiau taip pat sėkmingai puolė ir svečiai. Per šį kėlinuką šeimininkai viso labo įmetė tik 10 taškų, o praleido net 27, kas leido „Hidraulinėms sistemoms“ turėti 33-jų taškų pranašumą po trijų kėlinių – 36:69. Galiausiai ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas. Abi komandos jau buvo supratusios rungtynių baigtį, tad per daug jau ir nesistengė. Galutinis rungtynių rezultatas 52:86.

V.Kirilovas („Hidraulinės sistemos“):
„Nesitikėjom tokios lengvos pergalės. Sakyčiau gerai varžybos „paėjo“. Patenkintas varžovais – ačiū. O mums – sėkmės kitame etape“.

Baubilas & Verslo pasaulis: Mantas Čipas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Klaidas Jankaitis – 10 tšk. (7 išpr. praž.), Domas Juknevičius – 6 tšk.

Hidraulinės sistemos: Martynas Valaitis – 22 tšk., Marius Petrauskas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Ignas Krukonis – 14 tšk. (8 rezult. perd.), Liudas Čekavičius – 12 tšk. (10 atk. kam.)

Ketvirtfinalyje „Hidraulinės sistemos“ susigrums su „Sporto manijos“ ekipa.

„Hidraulinės Sistemos“ pranyko „DNC“ šešėlyje (2016 gegužės 10 d., antradienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ daugiau negu dvigubai sutriuškino „ITAB Novena“ (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:37 val.)Atkaklioje kovoje „Hidraulinės Sistemos“ krito prieš „A Komandą“ (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 23:23 val.)Tik po pratęsimo „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė LCP KK „Partizaną“ (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Sporto spalvos“ ekipą (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)Advokatų kontora „Konsus“ grupių etapą baigė nepralaimėję (2016 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Permainingoje kovoje kelią į pusfinalį prasiskynė „Sporto Manija“ (2016 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:55 val.)