DNC vs Akademija (80:64)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 gegužės 25 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„DNC“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademiją“

2016 gegužės 25 d., Trečiadienis, 21:17 val., peržiūros: 1192

Gegužės 25 dieną, 18:45 val., A.Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2016 komandos „DNC“ (šeimininkai) ir „Akademija“ (svečiai). Nors rungtynes abi komandos pradėjo labai rezultatyviai, tačiau vėliau krepšininkai jau daugiau dėmesio skyrė gynybai, o „Akademijos“ turėtas nedidelis pranašumas greitai išnyko ir komandos ilgą laiką žaidė taškas į tašką. Po ilgosios pertraukos puikiai žaidusių K. Meiliūno ir P. Valentukonio dėka „DNC“ ekipa nutolo, o jų pranašumas pasiekė 10 taškų ribą. Nors „Akademija“ kovojo iki galo, bet panaikinti dviženklio varžovų pranašumo jiems taip ir nepavyko. Susitikimas baigėsi rezultatu 80:64.

Rungtynių pradžioje abi komandos puikiai pataikė, žaidimas buvo labai rezultatyvus, o į priekį pirmieji pabėgo „Akademijos“ žaidėjai. Tiesa, svečiai turimu pranašumu džiaugėsi neilgai, nes „DNC“ gana greitai stabilizavo savo žaidimą ir rungtynės darėsi vis atkaklesnės. Po labai rezultatyvios rungtynių pradžios abi komandos kur kas daugiau dėmesio skyrė gynybai ir lengvų metimų beveik nebeliko. Geriau pabaigę antrąjį kėlinuką „DNC“ krepšininkai pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai 38:35.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai dar labiau nutolo, o prie to labiausiai prisidėjo du komandos lyderiai. K.Meiliūnas pademonstravo universalumą ir buvo itin dosnus savo komandos draugams, šį vakarą žaidėjas sugebėjo atlikti net 15 rezultatyvių perdavimų, o jam puikiai padėjo P.Valentukonis, kuris ne tik tapo rezultatyviausiu savo ekipoje, bet ir puikiai uždarė varžovų lyderį M. Patašių. Skirtumas jau trečiame kėlinuke šoktelėjo iki 10 taškų, o vėliau šią distanciją „DNC“ ekipa kuo puikiausiai išlaikė. Nors rungtynių pabaigoje abi komandos vėl atsipalaidavo ir žaidimas tapo chaotiškas, bet tai nesutrugdė šeimininkams galingai finišuoti ir pasiekti pergalę labai solidžiu rezultatu 80:64.

Donatas Budginas („DNC“):

„rungtynės atrodė buvo lygios, net nepastebėjom kaip skirtumas išaugo, o antroje dalyje mes geriau sužaidėme, puikiai pataikė K.Meiliūnas ir P.Valentukonis.

Linas Juknys („Akademija“):

„šiame turnyre mūsų tikslas yra, jog komanda susižaistų, nes sezono pradžioje buvo naujų žaidėjų ir neturėjom vienas kito supratimo, tad nekeliam didelių tikslų, ruošiamės kitam sezonui. O varžovai šiandien labai gerai užpuolė vienas prieš vieną, puikiai pataikė.“

DNC: Paulius Valentukonis – 22 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Meiliūnas – 19 tšk. (15 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 14 tšk.

Akademija: Mantautas Patašius – 16 tšk., Martynas Kriaučiūnas – 15 tšk., Vytautas Bunikis – 14 tšk. (10 atk. kam.)

„Bartukai“ „Laikinosios sostinės“ taurę pradėjo pergale prieš „Akademiją“ (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:48 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis „DNC“ antroje rungtynių pusėje paklojo pergalės pamatus (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija“ (2016 gegužės 13 d., penktadienis, 22:23 val.)„Akademija“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2016 gegužės 06 d., penktadienis, 22:20 val.)„Akademija“ įveikė „Omegą“ (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:25 val.)Emocijoms nepasidavusi „Sporto manija“ pasiekė auksinę pergalę (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Hidraulinės Sistemos“ pranyko „DNC“ šešėlyje (2016 gegužės 10 d., antradienis, 22:44 val.)Ketvirtajame kėlinyje į šturmą kilusi „DNC“ ekipa laimėjo atkaklų pusfinalio mūšį (2016 gegužės 28 d., šeštadienis, 00:08 val.)„Akademija“ įveikė „ICE“ ekipą ir žengia toliau (2016 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:17 val.)