Omega vs Hidraulinės sistemos (64:81)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Omegai“

2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 21:31 val., peržiūros: 1199

Trečiadienį, kovo 1 – ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Omegos“ ir svečių „Hidraulinių sistemų“ komandos. Svečiai nuo pat rungtynių pradžios diktavo savo sąlygas aikštelėje greit įgijo dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Šeimininkams taip ir nepavyko rimčiau pagrasinti varžovams kovoje dėl pergalės ir jiems teko pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pergalę rezultatu – 64:81 (12:25, 21:22, 15:22, 16:12).

Svečiai rungtynes pradėjo užtikrinčiau ir netrukus trūktelėjo į priekį rezultatu 2:12, tačiau šeimininkai labai greitai susiėmė ir ėmė mažinti atsilikimą ir perpus ištirpdė „Hidraulinių“ turėtą persvarą. Netrukus „Omega“ vėl krito į duobę ir su kiekviena rungtynių minute jų deficitas tik didėjo. Po pirmojo kėlinio skirtumas tarp komandų siekė jau dviženklį taškų skaičių – 12:25.

Antrajame kėlinyje komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau šeimininkai nepalaikė aržovų tempo. Sužaidus šešias minutes antrajam ketvirtyje, po dviejų iš eilės M. Šumlinsko metimų „Hidraulinių sistemų“ komanda turėjo saugią 17 taškų persvarą (21:38). Likusį kėlinio laiką šeimininkams pavyko stabilizuoti padėtį aikštelėje ir persvara tarp komandų ženkliai nebekito. Po dviėjų kėlinių svečių persvara siekė keturiolika taškų – 33:47.

Trečiojo ketvirčio pradžia buvo pažymėta netaikliais metimais bei klaidomis abiejose aikštės pusėse. Vis dėl to, svečiai buvo pirmieji, kuriems pavyko pelnyti taškus kėlinyje. Jų šeši iš eilės taškai leido padidinti persvarą jau iki 18 taškų (35:53). Per likusias kėlinio minutes „Omegos“ situacija praktiškai liko nepakitusi – jau dvidešimt vienas taškas ir tik dešimt minučių kažką pakeisti rungtynėse – 48:69.

Sužaidus keturias minutes ketvirtajame kėlinyje, tapo aišku, jog svečiai šiose rungtynėse dėl pergalės jau tikrai nebekovos – skirtumas tarp komandų svyravo aplink dvidešimt taškų (53:71). Per likusį rungtynių laiką niekas aikštėje taip ir nepasikeitė – svečiai tvirtai kontroliavo rungtynių eigą, o „Omegos“ krepšininkai taip ir nesugebėjo rasti savojo žaidimo. Galutinis rungtynių rezultatas – 64:81.

Po laimėtų rungtynių „Hidraunių sistemų“ treneris T.Vasiliauskas kalbėjo: „Rungtynes vertinu teigiamai – pasiekta pergalė. Pavyko laimėti didesniu skirtumu, nei kad pralaimėjome pirmame rate. Gaila, kad mažai mūsų susirinko, tačiau pavyko kontroliuoti rungtynių tempą ir iškovoti užtikrintą pergalę.“

Omega: Donatas Šliogeris – 24 tšk., Lukas Piliponis – 15 tšk., Emilis Kuzabavičius – 7 tšk. (6 išpr. praž.)

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 31 tšk. (13 atk. kam.), Tadas Vasiliauskas – 21 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 12 tšk. (6 perimt. kam., 10 išpr. praž.)

„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:50 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:13 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepaliko jokių šansų „automokykla.lt“ ekipai (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus (2017 sausio 17 d., antradienis, 00:35 val.)„Hidraulinės Sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Enerstena“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:20 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)