Elektromontuotojas vs Kauno technikos kolegija (73:53)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“

2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 20:27 val., peržiūros: 1483

Lapkričio 9 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Kauno technikos kolegiją“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovoję vieną pergalę ir du kartus buvo pralaimėję. „Kauno technikos kolegijos“ sąskaitoje buvo viena pergalė.

Rungtynės prasidėjo taikliu šeimininkų tritaškiu. Vėliau keturis taškus iš eilės pelnė „Kauno technikos kolegija“ (3:4). Trečią minutę „Elektromontuotojas“ pirmavo rezultatu 8:4. Aštuntą minutę šeimininkai vis dar turėjo penkių taškų persvarą (15:10). Per likusį laiką jiems pavyko persvarą išsaugoti (19:13).

Antro kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais ir sužaidus keturias minutes komandas vis dar skyrė šeši taškai (24:18). „ Kauno technikos kolegija“ bandė vytis varžovus, bet „Elektromontuotojas“ į tai atsakydavo taikliais metimais. Devintą minutę komandas vis dar skyrė šeši taškai (30:24). Per likusį laiką „Kauno technikos kolegija“ varžovų persvarą sumažino dviem taškais (30:26).

Trečio kėlinio pradžioje šešis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (36:26). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Likus trim su puse minutės komandas vis dar skyrė 10 taškų (42:32). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (47:32). Per paskutines dvi kėlinio minutes „Elektromontuotojas“ išsaugojo 15 taškų pranašumą (51:36).

Ketvirto kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Elektromontuotojas“, bet į tai „Kauno technikos kolegija“ atsakė trim taikliais metimais (53:42). „Elektromontuotojas“ laikė saugų taškų atstumą nuo varžovų. Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 13 taškų (61:48). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 8:0 laimėjo „Elektromontuotojas“ taip galutinai nulėmęs rungtynių baigtį. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:53. „Elektromontuotojas“ iškovojo antrą pergalę, o „Kauno technikos kolegija“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Elektromontuotojo“ treneris E.Valaitis: „Nebuvo vieno lyderių, bet laimėjome manau dėl to kad buvome fiziškai stipresni. Pradžioje gal sunkiau buvo, truputi vėlavome, bet vėliau įsižaidėme. Labai gerai, kad nepataikė varžovai šiandien iš patogių padėčių. Tai labai gelbėjo. Gan lengvai laimėjome.“

Elektromontuotojas: Vilius Sutkus – 23 tšk., Arnas Gilius – 13 tšk. (15 atk. kam.), Rimas Undraitis – 12 tšk., Karolis Kolupaila – 10 tšk.

Kauno technikos kolegija: Ernestas Pocius – 14 tšk., Vytautas Alonderis – 12 tšk., Gytautas Katilius – 9 tšk.

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Nebajerį“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno liberalus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:30 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)