ICE vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (51:49)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ po įnirtingo mūšio įveikė svečius iš Birštono

2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 23:33 val., peržiūros: 1433

Trečiadienį, sausio 11 dieną, V. Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės tarp H pogrupio komandų – vietos „ICE“ bei svečių „Birštono SC ‒ „Olimpas“. Pirmąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo svečių ekipa ir netrukus susikrovė solidų pranašumą. Visgi, kova vėliau pradėjo kietėti, o tas buvo į naudą aikštelės šeimininkams. Jie pradėjo vytis varžovus, o vėliau ir perimė iniciatyvą į savo rankas. Galiausiai, rungtynių pabaigoje tiek viena, tiek kita komanda galėjo iškovoti pergalę, bet fortūna šiandien buvo „ICE“ ekipos pusėje.

Rungtynių pradžia buvo ne itin rezultatyvi. Abejoms komandoms gana sudėtingai sekėsi pelnyti taškus, o tai atsispindėjo ir rezultate. Sužaidus beveik pusę ketvirčio, komandos kartu sudėjus tebuvo įmetusios vos dešimt taškų. Tačiau tuomet komandos kelis kartus sėkmingai užpuolė, o tai geriau sekėsi padaryti svečių ekipai, kurie netrukus įgijo saugesnį atotrūkį. Per likusį kėlinio laiką, komandos ir toliau sunkiai rinko taškus, o skirtumas per daug ir nepakito. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 8:16. Antrasis kėlinukas buvo visiška pirmojo kėlinio priešingybė. Ketvirtį sėkmingiau pradėjo birštoniečiai, kurie savo persvarą padidino iki dviženklio. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai ir tas dviženklis skirtumas niekur nedingo. Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, „ICE“ ekipa pabudo iš žiemos speigo ir surengė 10:2 spurtą, kuris leido jiems sumažinti atsilikimą praktiškai iki minimumo. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:31.

Trečiajame kėlinyje komandos grįžo prie to klampaus ir nerezultatyvaus žaidimo. Visgi, „ICE“ ekipa itin sėkmingai užbaigusi pirmąją pusę, taip pat gerai pradėjo ir antrąją. Jie nors ir nežaidė rezultatyviai, tačiau gynyboje atstovėjo kaip reikalas. Sužaidus beveik aštuonias minutes, „Birštono SC ‒ „Olimpas“ buvo įmetęs tik vieną tašką… Tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai pelnė 11-ą taškų ir patys įgijo jau solidų pranašumą, kaip tokioms, nerezultatyvioms rungtynėms. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 44:38. Lemiamas rungtynių kėlinys buvo pats nerezultatyviausias šiandien. Komandoms ypatingai sunkiai sekėsi užpulti sėkmingai krepšius, kadangi tiek vieni, tiek kiti, atidavė daug jėgų gynybai ir tai atsispindėjo rezultate. Kėlinį penkiais taškai paeiliui pradėjo svečių ekipa ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo. Visgi, vėliau taškus pradėjo rinkti ir „ICE“ ekipa. Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis labai retai, bet skirtumas tarp komandų svyravo nuo 2 iki 4 taškų. Likus žaisti kiek daugiau nei minutei, aikštelės šeimininkų pranašumas vis dar buvo trys taškai, bet tuomet dvitaškį pataikė birštoniečiai ir skirtumas sumažėjo iki minimalaus. Kitoje aikštelės pusėje, A.Gagiškis pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir visi šansai buvo „Birštono SC ‒ „Olimpas“ ekipos rankose. Visgi, A. Marchockio tolimas metimas skriejo pro šalį ir taip „ICE“ apgynė savo namų tvirtovę. Galutinis rungtynių rezultatas 51:49.

T.Jonkus („ICE“):
„Manau prastai pradėjome rungtynes todėl, kad išėjome nepasiruošę ir atrodė iš šono, kad be žaidimo plano. Lipome "į medį", priiminėjome neteisingus sprendimus, ypač puolime. Na, o po to, rimtai pakalbėjus su vyrais ir pamačius varžovų silpnas vietas priekinėje linijoje, mes pradėjome daugiau žaisti per aukštus žaidėjus ir tai pasiteisino. Šiandien aukšti žaidėjai tiek gynyboje, tiek puolime tikrai gerai sužaidė. Gal tik trūko kokybiškesnio 2-3 nr. žaidimo. Bet svarbiausia, kad laimėjome, nes mums tokių pergalių reikia. Taip įgyjame ir pasitikėjimą ir patirties, todėl labai džiaugiuosi šia pergale.“

ICE: Lukas Augaitis – 13 tšk., Audrius Gagiškis – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Bručkus – 7 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 14 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Justinas Tamošiūnas – 10 tšk., Tadas Miliūnas – 9 tšk.

Komandiškai žaidęs „Nebajeris“ išsivežė pergalę iš Birštono (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:51 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„ICE“ be vargo susitvarkė su KK“13“ komanda. (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:21 val.)Dienos rungtynėse „Elektromontuotojas“ išsivežė lengvą pergalę iš Birštono (2017 vasario 10 d., penktadienis, 22:31 val.)„ICE“ po permainingos kovos palaužė „Team Five“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:41 val.)„ICE“ užstrigo „Akademijos“ gynybos gniaužtuose (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:32 val.)„ICE“ tik rungtynių pabaigoje pabėgo nuo savo varžovų. (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:33 val.)„ICE“ pergalingai pradėjo sezoną (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 23:51 val.)„ICE“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kėdainių“ pranašumą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:48 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ neatsilaikė prieš Birštono SC „Olimpą“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)