ICE vs Akademija (46:70)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ užstrigo „Akademijos“ gynybos gniaužtuose

2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 23:32 val., peržiūros: 1679

Trečiadienį, vasario 1 dieną, V. Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės tarp H pogrupio komandų – vietos „ICE“ bei svečių „Akademijos“. Jau nuo pat rungtynių pradžios aiškiai matėsi, kad aikštelės šeimininkai gali susidurti su problemomis puolime, kadangi pirmajame kėlinyje jie strigo. Kaip galima buvo manyti, taip ir įvyko. „ICE“ nesugebėjo perlaužti geležinės „Akademijos“ gynybos ir svečių ekipa iškovojo lengvoką pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo ne itin rezultatyviai, tačiau apylygiu žaidimu. Sužaidus pusę kėlinuko, komandos buvo pelniusios po septynis taškus, tačiau tuomet viskas pasikeitė. „Akademijos“ ekipa pradėjo žaisti greitesnį žaidimą, išnaudojo varžovų pridarytas klaidas ir netrukus be didesnių problemų pradėjo rinkti taškus. Tuo tarpu „ICE“ ekipai antroji kėlinio pusė buvo tragiška. Jie pralaimėjo atkarpą 2:14 ir po pirmojo kėlinio turėjo jau dviženklį deficitą – 9:21. Antrojo kėlinio pradžioje komandos ir toliau nekeitė žaidimo braižo ir žaidė taip, kaip pirmojo ketvirčio pradžioje. Vėliau sekė beveik trijų minučių taškų badas abejoms ekipoms, o jį nutraukti pavyko „Akademijos“ ekipai, kurie padidino savo dviženklį pranašumą. Visgi, ketvirčio pabaiga buvo palankesnė „ICE“ ekipai ir jie sumažino atsilikimą iki vienženklio. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 23:31.

Trečiąjį kėlinį penkiais pelnytais taškais paeiliui pradėjo „Akademijos“ ekipa ir netrukus susigrąžino dviženklį pranašumą. Tuomet komandos pradėjo keistis keliomis sėkmingomis atakomis ir tada vėl sekė kelių minučių taškų badas abejoms ekipoms. Nutraukti taškų badą sėkmingiau sekėsi svečių ekipai, kurie į vieną sėkmingą „ICE“ ataką atsakydavo dvejomis sėkmingomis savo atakomis ir netrukus padidino dar šiek tiek savo pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 33:48. Lemiamo ketvirčio pradžioje „ICE“ ekipa dar bandė priešintis savo varžovams, tačiau „Akademijos“ ekipa jų niekur arčiau neprileido. Jie po truputį dar labiau didino savo pranašumą, o sužaidus pusę ketvirčio, jų pranašumas perkopė 20-ies taškų ribą. Galiausiai, rungtynėse beliko tik formulumas ir „Akademijos“ ekipa iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu 46:70.

Linas Juknys („Akademija“):
„Noriu pasveikinti savo komandą su pergale bei lyginant su pirmomis varžybomis, ją iškovojome sąlyginai lengvai ir be trilerių. Šiandien susiklostė situacija, kad turėjome "atsidalinti" žaidėjais besidubliavusiuose varžybose. Tad visi kiti galėjo atsipalaiduoti ir mėgautis žaidimu. Pradžioje "pasidarėme" skirtumą ir kontroliavome situaciją, bet buvome kažkokie susikaustę ir atakos užbaigime nepataikėme begalės metimų iš dėkingų situacijų. Antroje pusėje pavyko atsipalaiduoti ir nė nepastebėjome kaip skirtumas perkopė 20 taškų.“

Tomas Jonkus („ICE“):
„Na, pirmiausia akis bado klaidų statistika – 27 klaidos su tokiu varžovu yra per daug ir mus tiesiog "žudančios". Su tokiu klaidų skaičiumi apie lygų žaidimą ar apie pergalę sunku pagalvoti. Gynyba kaip gynyba, darome viską šį sezoną, kad ji mus gelbėtų ir ji mūsų tikrai nepaveda. Bet krepšinyje vis dar reikia ir į "skylę" pataikyti. Šiandien niekas nesisekė puolime, o ir žaidimas atrodo toks, kad būtume pirmą kartą susirinkę. Turbūt nesuklysiu pasakęs, kad tai prasčiausios sezono rungtynės ir norisi tikėtis, kad prastesnių rungtynių daugiau neturėsime. Reikia jas pamiršti ir koncentruotis į kova sekmadienį, su Birštonu dėl 3 vietos grupėje. Tai bus labai svarbios rungtynės, todėl žaidimas turi keistis kardinaliai. Tikrai galime ir geriau, todėl darysime viską, kad pagerėtų žaidimas.“

ICE: Gytis Jaglinskas – 17 tšk., Audrius Gagiškis – 8 tšk., Marius Vaišvila – 5 tšk.

Akademija: Artūras Nausėda – 21 tšk., Nerijus Aleknavičius – 20 tšk., Vytautas Bunikis – 13 tšk. (10 atk. kam.)

Rungtynių pradžioje strigusi „Akademija“ turėjo nemažai vargo Birštone (2017 sausio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 21:22 val.)Įtemptame trileryje ‒ „Akademijos“ pergalė (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:06 val.)„ICE“ krepšininkai neturėjo vargo su „Elektromontuotojo“ penketuku (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Grizliai“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Akademija“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:23 val.)„ICE“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kėdainių“ pranašumą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:48 val.)„ICE“ tik rungtynių pabaigoje pabėgo nuo savo varžovų. (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:33 val.)„ICE“ be vargo susitvarkė su KK“13“ komanda. (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:21 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)„ICE“ po permainingos kovos palaužė „Team Five“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:41 val.)