Kelių priežiūra vs Vilmista (81:55)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 23 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Įmonių lygoje: užtikrinta Kelių Priežiūra pergalė prieš Vilmista

2022 vasario 23 d., Trečiadienis, 20:14 val., peržiūros: 231

Vasario 23 diena, Ringaudų mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos D pogrupio varžybos tarp šeimininkų- Kelių Priežiūra bei svečių- Vilmista.

Pirmas kėlinys prasidėjo Vilmista komandos spurtu 5:15, tačiau šeimininkai greitai grįžo į rungtynes bei išlygino rezultatą 17:17. Antrajame kėlinyje Kelių Priežiūra žaidė pozicinį komandinį žaidimą, kuris davė vaisių. Rezultatas po atrojo kėlinio: 33:25. Trečiajame kėlinyje geras G. Rinkevičiaus žaidimas puolime leido svečiams dar pagalvoti apie pergalę ketvirtajame kėlinyje. Rezultatas po trijų kėlinių: 53:43. Ketvirtajame kėlinyje Vilmista mintys apie pergalę po truputį blėso. Svečiai neturėjo priešnuodžių prieš 70% dvitaškius paskutiniame ketvirtyje metusius Kelių Priežiūra. Gera pataikymą bei komandinį žaidimą demonstravę šeimininkai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 81:55 (17:17, 16:8, 20:18, 28:12).

14 atk. kam.

Įmonių lygoje: užtikrinta Plastena pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:18 val.)Įmonių lygoje: Išvargta „Kelių priežiūra“pergalė prieš „Promatik“ krepšininkus (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 20:16 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Eldažnis & Limobus.lt pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 22:22 val.)Įmonių lygoje: Menų kambarys- BC-„Rhino“ išvargta pergalė prieš „Vilmista“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)Įmonių lygoje: Promatik įveikė Kelių priežiūra (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:51 val.)Įmonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti Adma pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 balandžio 05 d., antradienis, 20:42 val.)„Kaunas Metal“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vilmista“ (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 20:16 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)Įmonių lygoje: Vėjų linija & Garliavos duona įveikė Vilmista (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)