KrepsinioFanai.lt vs Robotukų Armija (47:54)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Robotukų Armija“

2022 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 20:17 val., peržiūros: 276

Lapkričio 13 dieną, 18:15 val., M. Mažvydo mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "KrepsinioFanai.lt" (šeimininkai) ir "Robotukų Armija" (svečiai). Nors "Robotukų Armija" susirinko vos šešiese, tačiau viso susitikimo metu turėjo solidų pranašumą savo rankose ir tik paskutinėmis minutėmis dėl klaidų gausos varžovai priartėjo, bet pergalė vis viena atiteko "Robotukų Armija" ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 47:54 (9:21, 8:14, 14:10, 16:9).

Rungtynes galingu spurto pradėjo "Robotukų Armija" ir dar pirmojo ketvirčio metu susikrovė dviženklį pranašumą. Vėliau šeimininkai kiek atsitiesė, bet dažnos ir neapgalvotos pražangos, bei klaidos neleido sugrįžti į rungtynes. Ilgoji pertrauka prasidėjo "Robotukų Armijai" pirmaujant rezultatu 17:35.

Antroje rungtynių pusėje "Robotukų Armija" sustojo, o varžovai kiek priartėjo. Ilgesnį suolą turintys "KrepsinioFanai.lt" galėjo geriau išnaudoti spaudimą ir taip nuvargino varžovus, skirtumas sumažėjo iki 4 taškų, bet patys "KrepsinioFanai.lt" nesugebėjo užpulti, o laiko antram spurtui neužteko. Svečiai atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 47:54.

8 taškai

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Lympo“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)„Sparta“ lengvai nugalėjo „Robotukų Armiją“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 21:45 val.)„Ažytėnai“ visa galva pranoko „Robotukų Armiją“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 22:29 val.)„GZP ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Robotukų armiją“ (2023 kovo 07 d., antradienis, 20:29 val.)„Game on“ lengvai įveikė „Robotukų armiją“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 17:16 val.)Birštono SC „Olimpas“ po permainingos kovos įveikė „Robotukų Armija“ ekipą (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:06 val.)II lygoje: „Ažytėnai“ įtikinamai nugalėjo „Robotukų Armija“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 23:01 val.)Antroji pelnyta „Robotukų armijos“ pergalė (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:59 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „Užvežai“ (2023 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)Pirmą pergalę iškovoję „Sparta“ įveikė „Krepsinio.Fanai.lt“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 14:20 val.)