Adma vs Kelių priežiūra (103:62)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 05 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Įmonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti Adma pergalė prieš Kelių priežiūra

2022 balandžio 05 d., Antradienis, 20:42 val., peržiūros: 222

Antradieni, Kauno "Santaros" gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos aštunfinalio varžybos tarp šeimininkų- Adma bei svečių Kelių priežiūra.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi šeimininkams. Realizavę 8 metimus iš žaidimo, Adma greitai įgyjo 9 taškų pranašumą- 22:13. Antrajame kėlinyje geras L.Armonas žaidimas puolime (18tšk), leido šeimininkams vis didinti atotrūkį tarp komandų- 47:29. Trečiajame kėlinyje Adma ir toliau dominavo puolime, realizuodami taškus greitu žaidimu- 73:43. Ketvirtajame kėlinyje E.Ramanauskas bandė mažinti skirtumą tarp komandų realizuodamas kelis tritaškius, tačiau žaidimo ritmo nepraradę šeimininkai ir toliau dominavo puolime bei iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu: 103:62 (22:13, 25:16, 26:14, 30:19).

15 atk. kam.

Įmonių lygoje: užtikrinta Plastena pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:18 val.)Įmonių lygos atkrintamosiose: Adma pergalė prieš Hidraulinės sistemos (2022 balandžio 19 d., antradienis, 21:24 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Eldažnis & Limobus.lt pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 22:22 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Adma pergalė prieš Omega (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 23:58 val.)Įmonių lygoje: Promatik įveikė Kelių priežiūra (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:51 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Kelių Priežiūra pergalė prieš Vilmista (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:14 val.)33 M. Šmigelsko taškai atnešė „Coca-cola“ ekipai pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2022 sausio 02 d., sekmadienis, 20:12 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Rimo & Patikima linija“ nesugebėjo pasipriešinti „Kelių priežiūra“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)