Ryterna vs Coca Cola (104:75)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 24 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca Cola“

2017 sausio 24 d., Antradienis, 21:47 val., peržiūros: 1154

Pirmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių „Baltik Sport“ lygos pirmenybės, kur jėgas surėmė „Ryterna“ (11/1) ir svečių teisėmis atvykę „Coca Cola“(8/3).

Rungtynės prasidėjo „Ryterna“ sausa atkarpa 10:0. Svečiams toliau sunkiai sekėsi užpulti prieš kietą varžovų gynybą, o šeimininkai su kiekviena minute didino pranašumą ( 20:4). Per likusį laiką „Ryterna“ statė pagrinde žaidimą ant savo „bokštų“ , kurie lengvai rinko taškus baudos aikštelėje – 30:10.

Antrame kėlinyje „Coca Cola“ susitvarkė su gynyba, kur surengė keletą sėkmingų atkarpų ir ėmė mažinti skirtumą. Po greitų atakų šeimininkų pranašumas ištirpo iki 11 taškų ( 41:30). Po minutės pertraukėlės „Rytern“ ekipai pavyko atstatyti turėtą pranašumą , tačiau V.Stočkus smeigė tolimus metimus , po kurių komandas skyrė 8 taškai – 46:38.

Po ilgosios pertraukos „Ryterna“ pradėjo užtikrintai puolime, kur per keletą minučių padidino pranašumą iki 13 taškų ( 54:41). Vis dėlto, T.Gudas draskė varžovų gynybą ir skirtumas vėl ištirpo ( 59:52). Likus žaisti tris minutes D.Špakauskas priminė apie save ir tempė komandą ant pečių, kur jo pastangomis „Ryterna“ pasididino pranašumą iki 19 taškų – 80:61.

Ketvirtame kėlinyje pradėjo ryškėti „Ryternos“ pranašumas ir su kiekviena minute didino atotrūkį ( 93:64). M.Giedraitis pelnė šimtąjį tašką, o likęs laikas buvo tik formalumas ir „Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 104:75.

Po laimėtų rungtynių „Ryterna“ ekipos treneris, G.Kamarauskas, teigė:“ Rungtynės buvo banguotos. Antrame kėlinyje nesitikėjome, kad varžovai taip gerai pataikys iš trijų taškų zonos, tačiau trečiame ir ketvirtame kėlinyje apsigynė nuo varžovų atakų, ko pasakoje iškovojo pergalę.“

Ryterna: Darius Špakauskas – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Lekečinskas – 18 tšk. (13 atk. kam.), Gintaras Rinkevičius – 17 tšk., Marius Giedraitis – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Modestas Šidlauskas – 11 tšk.

Coca Cola: Tomas Gudas – 33 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Vytautas Stočkus – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Mantas Šmigelskas – 9 tšk.

„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca Cola“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Ryterna“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:53 val.)„SD Ranga“ aštunfinalį pradėjo užtrinta pergale prieš „Coca-Colą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:20 val.)„Gėlių bankas“ po permainingos kovos įveikė „Coca Cola“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Ryterna“ be didelių pastangų sutriuškino „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Ryterna“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)Aurimo Miliūno tolimas metimas išplėšė „Ryterna“ ekipai pergalę prieš „Kauno technologijos universiteto“ komandą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:08 val.)