MB „Užveža“ vs Gatvės vaikai (71:60)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 28 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gatvės vaikus“

2022 vasario 28 d., Pirmadienis, 20:31 val., peržiūros: 444

Vasario 28 dieną "Kauno kolegijos" sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai MB "Užveža" priemė svečius "Gatvės vaikus". "Užveža" buvo laimėję septynis kartus ir šešis pralaimėję. "Gatvės vaikai" buvo laimėję keturias rungtynes ir buvo aštuonias pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus dvi minutes rezultatu 2:3 pirmavo "Gatvės vaikai". Prasidėjus antrai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (9:9). Nors didesnę kėlinio dalį trapią persvarą turėjo "Užveža", bet kėlinio pabaigoje "Gatvės vaikai" išsiveržė į priekį (17:18).

Prasidėjus antram kėliniui du "Gatvės vaikų" tritaškiai padėjo svečiams atitrūkti ir sužaidus dvi minutes "Užveža" paprašė minutės pertraukėlės. Ketvirtą minutę "Užveža" pasivijo varžovus (24:24). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pusę rungtynių "Gatvės vaikai" pirmavo rezultatu 35:31.

Sužaidus dvi trečio kėlinio minutes "Gatvės vaikai" turėjo dviejų taškų persvarą (35:37). Ketvirtą minutę "Gatvės vaikai" paprašė minutės pertraukėlės, o "Užveža" pirmavo rezultatu 39:37. Antroje kėlinio pusėje "Užveža" įgijo dviženklę persvarą (56:45).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio komandos gynėsi be klaidų – rezultatas išliko toks pat. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Gatvės vaikai" sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (59:55). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė "Užveža". Po jos šešis taškus be atsako pelnė aikštės šeimininkai (65:55). "Užveža" išlaikė persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 71:60.

Kęstutis Ruočkus

Atkakliose rungtynėse „DK-Team“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Gatvės vaikus“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus prieš „DK-Team“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:56 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje perlaužė rungtynes ir įveikė MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 22:51 val.)MB „Užveža“ pirmose serijos rungtynėse užvežė „ICE“ ekipai (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)BC „Rhino“ patiesė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)MB “Užveža” iškovojo pirmąją sezono pergalę įveikdami “Gatvės vaikus” (57:53) (2021 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Užveža“ lengvai įveikė „Game On“ komandą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 17:18 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.)MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Dumblas“ turėjo vargo su „Gatvės vaikais“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)