Hidraulinės sistemos vs Coca-Cola (68:49)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 03 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įmonių lygos atkrintamosiose: užtikrinta Hidraulinės sistemos pergalė prieš Coca-Cola

2022 balandžio 03 d., Sekmadienis, 22:16 val., peržiūros: 291

Sekmadieni, balandžio 3 diena Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko įmonių lygos Didžiosios taurės atkrintamosios varžybos tarp šeimininkų- Hidraulinės sistemos bei svečių- Coca-Cola.

Pirmas kėlinys buvo rezultatyvus. Abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš tritaškio, tiek iš dvitaškio zonos, to pasakoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis: 14:13 . Antrajame kėlinyje geras M.Šmigelskas žaidimas puolime Coca-Cola trumpam įsiveržti į priekį, tačiau, šeimininkai greitai atsitiesė realizuodami keletą taiklių metimų iš žaidimo. Rezultatas po antrojo kėlinio- 30:25. Trečiajame kėlinyje geriau sekėsi šeimininkams, realizavę 6 metimus iš žaidimo, Hidraulinės sistemos greitai įgyjo dviženklį pranašumą- 49:37. Ketvirtajame kėlinyje greitą žaidimą demonstravę Hidraulinės sistemos ir toliau didino skirtumą tarp komandų. Priešnuodžių prieš gerą šeimininkų komandos puolimą neradę Coca-Cola turėjo pripažinti Hidraulinės sistemos pranašumą, rezultatu: 68:49 (14:13, 16:12, 19:12, 19:12)

Algirdas Jančius

Įmonių lygos atkrintamosiose: Adma pergalė prieš Hidraulinės sistemos (2022 balandžio 19 d., antradienis, 21:24 val.)Emocingame susitikime „Hidraulinės sistemos“ ekipos spurtas ketvirtame kėlinyje ir pergalė prieš „Omega“ krepšininkus (2022 vasario 15 d., antradienis, 23:16 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti Hidraulinės sistemos pranašumą (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:48 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2022 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:17 val.)Hidraulinės sistemos lengvai įveikė Eldažnis & Limobus.lt (2022 sausio 11 d., antradienis, 00:10 val.)Hidraulinės sistemos įveikė Saldoga ‒ Košmaras (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Kaunas Metal“ atkaklioje kovoje nusileido „Hidraulinės sistemos“ (2022 gegužės 30 d., pirmadienis, 21:36 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 19:31 val.)„Donelaičio“ iškovojo pergalę prieš „Coca-Cola“ (90:81) (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:52 val.)