Promatik vs Rimo & Patikima linija (81:75)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 23 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik po atkaklios kovos „Promatik“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą

2022 vasario 23 d., Trečiadienis, 21:06 val., peržiūros: 359

Trečiadienį, vasario 23 dieną, 19:10 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko Įmonių lygos komandos „Promatik“ (šeimininkai) ir „Rimo & Patikima linija“ (svečiai).

Pirmajame rungtynių ketvirtyje kova vyko taškas į tašką ir sužaidus 5 minutes šeimininkų komanda surengė spurtą 6 :0. Svečiams šis ketvirtis sunkiai sekėsi, o tuo pasinaudoję priešininkai jau turėjo susikrovę 9 taškų pranašumą – 20:11. Antrajame ketvirtyje svečiams pavyko atrasti daugiau kelių link krepšio ir pavyko išlyginti rezultatą – 23:23. Vis dėlto, šeimininkai greitai susitvarkė su gynyba ir vėl įsiveržė į priekį bei savo susikrautą pranašumą išlaikė iki antrojo ketvirčio pabaigos – 39:34.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai toliau varė varžovus į nokdauną, tačiau pasikartojo praeito kėlinuko scenarijus, kur ketvirčio pradžioje „Rimo & Patikima linija“ surengė sėkmingą atkarpą ir persvėrė rezultatą savo naudai – 56:60. Lemiamame ketvirtyje žaidimas vėl vyko apylygiai ir sužaidus 7 minutes šeimininkams pavyko įsiveržti į priekį ir išlaikyti pranašumą iki rungtynių galo. Rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė „Promatik“ ir šventė pergalę, rezultatu81:75.

Linas Ratautas

„Kelių priežiūra“ po permainingos kovos iškovojo pirmą pergalę įveikdami „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 19:48 val.)Permainingoje kovoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Promatik“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 20:28 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ pirmoji „Rimo & Patikima linija“ pergalė (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Omega“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Vilmista“ rungtynių pabaigoje palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:05 val.)