Makroflex ‒ KTU Plienas vs Kauno savivaldybė & Policija (69:60)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 04 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno savivaldybė & Policija“ antro stebuklo nesukūrė ‒ į pusfinalį žengė „Makroflex ‒ KTU Plienas“

2017 balandžio 05 d., Trečiadienis, 00:35 val., peržiūros: 1580

Antradienį, balandžio 4 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių antrosios ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Makroflex – KTU Plieno“ ir svečių „Kauno savivaldybės & Policijos“ ekipų. Rungtynių pradžioje užtikrintai žaidę aikštės šeimininkai iškart atitrūko, tačiau vėliau pirmųjų rungtynių scenarijų bandę pakartoti svečiai sugrąžino intrigą. Vis tik, šįkart ant to paties grėblio neužlipę aikštės šeimininkai išsaugojo pergalę rezultatu 69:60 (23:12, 15:14, 13:15, 18:19).

Rungtynių pradžioje užtikrintai iš tolimos distancijos atakavę aikštės šeimininkai atitrūko ir po pirmojo kėlinuko turėjo jau vienuolikos taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko pradžioje rankų nenuleidę „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkai ėmė mažinti atsilikimą. Vis tik, įpusėjus antram ketvirčiui „Makroflex – KTU Plienas“ ir vėl surengė spurtą, kuris truko iki pat ilgosios pertraukos pradžios bei leido jiems padidinti skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. 38:26.

Po ilgosios pertraukos geriau startavę šeimininkų krepšininkai dar labiau atitrūko, tačiau pačiu laiku susiėmę svečiai surengė kelis sėkmingai pasibaigusius išpuolius ir sumažino deficitą iki dešimties taškų. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje Tris tolimus metimus pataikęs T. Grigalevičius sugrąžino intrigą sumažindamas skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. Vis tik, antrą kartą ant to paties grėblio nebelipę svečių krepšininkai užtikrintai užbaigė rungtynes, ko pasekoje šventė pergalę bei iškovojo vietą pusfinalyje. 69:60.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“: Nerijus Dirsė – 23 tšk., Petras Aleksonis – 19 tšk., Andrius Knezys – 13 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“: Tomas Grigalevičius – 18 tšk., Martynas Balkus – 14 tšk., Renatas Dabašinskas – 10 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„DNC“ suklupo prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ komandos toliašaudė artilerija ketvirtajame rungtynių kėlinyje užbaigė „Uno“ ekipos sezoną (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 22:34 val.)Lyderių dvikovoje „Šilainiai“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU plienas“ pranašumą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:56 val.)