Pusė velnio vs Pikenpokas (50:63)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 01 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įveikė „Pusė velnio“

2022 kovo 01 d., Antradienis, 22:47 val., peržiūros: 404

Kovo 1 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Pusė velnio" priemė svečius "Pikenpoką". "Pusė velnio" buvo laimėję tris kartus ir dešimt kartų pralaimėję. "Pikenpoko" sąskaitoje buvo keturios pergalės ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus dvi minutes rezultatu 2:1 pirmavo "Pusė velnio". Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Pikenpokas" pirmavo rezultatu 4:8. Šeštą minutę devyniais taškais pirmavo "Pikenpokas", o "Pusė velnio" paprašė minutės pertraukėlės (4:13). Kėlinio pabaigoje "Pusė velnio" sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (9:14).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas vis dar skyrė penki taškai (9:14). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Pikenpoko" persvara padidėjo iki aštuonių taškų, o minutės pertraukėlės paprašė "Pusė velnio". Devintą minutę komandas skyrė tik du taškai (25:27), o "Pusė velnio" paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės "Pikenpokas" išlaikė vieno taško persvarą (27:28).

Trečio kėlinio pradžioje "Pikenpoko" persvara padidėjo iki šešių taškų (27:33). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė tik vienas taškas (25:36), o netrukus taiklus "Pusė velnio" tritaškis pirmą kartą į priekį išvedė "Pusė velnio" (38:36). Sužaidus tris kėlinius rezultatas buvo lygus (40:40).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais metimais (43:43). Baigiantis trečiai minutei vieno taško persvarą turėjo "Pusė velnio", o minutės pertraukėlės paprašė "Pusė velnio". Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos "Pusė velnio" paprašė minutės pertraukėlės, o "Pikenpokas" pirmavo rezultatu 50:55. Rungtynių pabaigoje "Pikenpokas" pataikė kelis metimus ir užtikrintai užbaigė rungtynes (50:63).

Paulius Špokas

„Kauna Rami“ rungtynių pabaigoje įveikė „Pusė velnio“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Skroblų alėja“ užtikrintai įveikė „Pusė velnio“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:20 val.)Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Pusė velnio“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Eldažnis & Limobus.lt“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Pusė velnio“ pranašumą (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:05 val.)Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „Pikenpokas“ įveikė „Valpainius“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Alta transportas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Pusė velnio“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:30 val.)Visas rungtynes pavyzdinę gynybą demonstravęs „Pikenpokas“ išsivežė pergalę (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susidorojo su „Pusė velnio“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)