Gatvės vaikai vs MB „Užveža“ (53:57)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 04 d., Ketvirtadienis, 20:10 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

MB “Užveža” iškovojo pirmąją sezono pergalę įveikdami “Gatvės vaikus” (57:53)

2021 lapkričio 04 d., Ketvirtadienis, 22:21 val., peržiūros: 343

Lapkričio 4 dieną, Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – “Gatvės vaikai” ir svečių MB “Užveža”.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau atkaklia kova taškas į tašką. Abi ekipos agresyviai kovojo gynyboje. Po pirmojo ketvirčio - 13:11 rezultatu pirmavo “Gatvės vaikai”. Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai, kurie per pirmąją antrojo kėlinio pusę susikrovę dviženklį pranašumą (24:14). Tačiau po minutės pertraukėlės spurtavę MB “Užveža” krepšininkai atsilikimą sušvelnino iki 3 taškų (21:21). Vis gi, pirmąją rungtynių dalį užtikrinčiau užbaigė šeimininkai ir susigrąžino 10 taškų pranašumą – 33:23.

Antrąją rungtynių pusę 14:2 spurtu pradėjo svečiai, kuriems pavyko persverti rezultatą savo naudai. “Gatvės vaikams” per trečiąjį ketvirtį pavyko pelnyti tik 8 taškus – 41:45. Abi ekipos paskutinį rungtynių kėlinį kovėsi iš visų jėgų, šeimininkams likus 14 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos pavyko pasivyti varžovus (53:55), tačiau paskutiniosios sekundės geriau susiklostė MB “Užveža” krepšininkams, kurie šventė pirmąją sezono pergalę – 53:57 (13:11, 20:12, 8:22, 12:12)

15 taškų

Atkakliose rungtynėse „DK-Team“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Gatvės vaikus“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)Antroje rungtynių pusėje MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:31 val.)MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)„MB „Užveža“ įtikinamai nugalėjo „Sparta“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:24 val.)„MB „Užveža“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Neveronys ‒ KKA“ krepšininkus (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)MB „Užveža“ pasiekė užtikrintą pergalę (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:33 val.)MB „Užveža“ pirmose serijos rungtynėse užvežė „ICE“ ekipai (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)BC „Rhino“ patiesė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus prieš „DK-Team“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:56 val.)MB „Užveža“ po permainingos kovos palaužė BC „Rhino“ ekipą (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 22:08 val.)