Hidraulinės sistemos vs Omega (83:75)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale

2017 balandžio 04 d., Antradienis, 00:13 val., peržiūros: 1166

Pirmadienį, balandžio 3 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Hidraulinių sistemų“ ir svečių „Omegos“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje kiek geriau atrodę aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą, kurio dėka ketvirtfinalyje startavo pergale. 83:75 (23:16, 17:13, 24:26, 19:20).

Pirmosiomis susitikimo minutėmis kova vyko itin nerezultatyviai, tačiau pirmieji ledus pralaužė aikštės šeimininkai ir iškart atitrūko bei įgytą septynių taškų pranašumą išlaikė iki kėlinuko pabaigos. Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau geresnį puolimą demonstravusios „Hidraulinės sistemos“ įgijo dviženklį atotrūkį. Vis tik, pačiu laiku susiėmus „Omega“ iki ilgosios pertraukos pradžios sužaidė sėkmingą atkarpą, kurios dėka sumažino atsilikimą iki vienuolikos taškų. 40:29.

Po ilgosios pertraukos ir toliau sėkmingą puolimą tęsė „Omega“, ko pasekoje skirtumas tarp komandų palaipsniui mažėjo. Nepaisant to, trečiojo ketvirčio pabaigoje kelis sėkmingus išpuolius surengę šeimininkų krepšininkai įgijo devynių taškų pranašumą. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies eigoje varžovus vis vytis bandę svečių žaidėjai sulaukdavo atsako, ko pasekoje jų deficitas tirpo labai minimaliai, kol galiausiai pergalę iškovojo „Hidraulinės sistemos“. 83:75.

Po šios pergalės serijoje iki dviejų laimėjimų „Hidraulinės sistemos“ pirmauja 1:0. Antrasis susitikimas įvyks balandžio 5 dieną, 18:30 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje.

„Hidraulinės sistemos“: Liudas Čekavičius – 20 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Markevičius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Vasiliauskas – 17 tšk. (5 perimt. kam.), Marius Šumlinskas – 13 tšk.

„Omega“: Juozas Keršys – 19 tšk., Lukas Piliponis – 14 tšk. (18 atk. kam.), Mantas Zubavičius – 14 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Emilis Kuzabavičius – 12 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:50 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus (2017 sausio 17 d., antradienis, 00:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Hidraulinės Sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Enerstena“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Omegai“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo pasiekė finalą (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 22:28 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepaliko jokių šansų „automokykla.lt“ ekipai (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)