Kauno TPMC ‒ 2 vs Huawei (57:119)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 18:20 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

A. Tilindės 54 pelnyti taškai nutiesė „Huawei“ komandai pergalę prieš „Kauno TPMC ‒ 2“

2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 19:59 val., peržiūros: 1500

Ketvirtadienį, lapkričio 15 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro mažojoje salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno TPMC ‒ 2“ (2-2) bei svečių „Huawei“ (3-0) krepšininkų. Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę svečiai šventė lengvą pergalę.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių „Huawei“ krepšininkai pradėjo tolti nuo varžovų. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui svečių pranašumas buvo 6:15. Kėlinuko antroje pusėje K. Dimitrijevo ir A.Tilindės duetas leido „Huawei“ krepšininkams susikrauti ir dviženklį pranašumą, o pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu 14:27.

A.Tilindė ir toliau laužė „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkų gynybą, o įpusėjus antrajam ketvirčiui svečių pranašumas jau buvo dvidešimt taškų 23:43. Kėlinuko antroje pusėje taiklių šeimininkų ekipos krepšininkų P. Aleksyno ir R. Gečo dėka „Kauno TPMC ‒ 2“ neleido toliau pabėgti svečiams ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 33:55.

Antroje rungtynių pusėje ir toliau dominavo „Huawei“ krepšininkai, kurie po puikaus A.Tilindės dėjimo įpusėjus kėlinukui pirmavo 41:70. Puikiai gynyboje šiose rungtynėse atstovėjo svečių ekipos krepšininkas D.Juknevičius, kuris varžovams išrašė net 8 blokus. Kėlinuko pabaigoje „Huawei“ vėl spurtavo ir po taiklių V. Vainausko bei A.Tilindės metimų pirmavo 52:86.

Ketvirtajame kėlinuke jau viskas buvo aišku, svečiai ir toliau smaginosi puolime – A.Tilindė net 2 kartus įkrovė kamuolį iš viršaus, K.Dimitrijevas ir V.Vainauskas puikiai skirstė rezultatyvius perdavimus (abu šiose rungtynėse atliko jų po 11), o „Huawei“ iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui. Galutinis rungtynių rezultatas 57:119.

„Tai buvo trečiosios jūsų komandos rungtynės šiame sezone, kuriose pergalės iškovotos didžiuliu skirtumu Ar tai reiškia, jog pateikėte rimtą paraišką šiame sezone pasiekti kažką, ar tiesiog dar nesutikote savęs verto varžovo?“

„Huawei“ ekipos krepšininkas E.Daunora: „manau, pirmame rate nėra stiprių varžovų ganėtinai, išskyrus „Gazuotas pienas“ ir „Akademija“, toliau visi varžovai ganėtinai silpnoki. Mes ruošiamės B lygai vadinamai, tiesiog to ir siekiame“.

Kauno TPMC ‒ 2: Paulius Aleksynas – 18 tšk., Renaldas Gečas – 14 tšk., Simas Mkrtčian – 9 tšk.

Huawei: Arnas Tilindė – 54 tšk., Kęstutis Dimitrijevas – 21 tšk. (11 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Vilmantas Vainauskas – 17 tšk. (11 rezult. perd., 7 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Domas Juknevičius – 16 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Šešioliktfinalį „Kauno liberalai“ pradėjo pergale prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Huawei“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)KK „13“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:37 val.)„Huawei“ išsivežė pergalę iš „Kauno NTI-PN“ tvirtovės (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)Emocijų kupinose varžybose „Huawei“ išplėšė sunkią pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:58 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Huawei“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:51 val.)Klampiose rungtynese KK „13“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:58 val.)BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)