Klausučių alaus darykla vs Autobroliai ‒ Arko (85:76)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „Autobrolius ‒ Arko“ ir pateko į ketvirtfinalį

2022 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 22:09 val., peržiūros: 366

Kovo 31 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos Didžiosios taurės antros aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Klausučių alaus darykla" priemė svečius "Autobrolius – Arko". Pirmas aštunfinalio rungtynes laimėjo "Klausučių alaus darykla".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus dvi minutes rezultatu 2:0 pirmavo "Klausučių alaus darykla". Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Klausučių alaus darykla" vis dar turėjo vieno taško persvarą 8:7. Septintą minutę šešiais taškais pirmavo "Autobroliai – Akro", o minutės pertraukėlės paprašė "Klausučių alaus darykla". Kėlinio pabaigoje "Autobroliai – Akro" padidino persvarą iki 3 taškų (13:16).

Per pirmas dvi antro kėlinio "Autobroliai – Akro" padidino persvarą iki septynių taškų (16:23). Vėliau komandos žaidė lygiai, baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė septyni taškai (27:34), o "Autobroliai – Akro" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmė "Klausučių alaus darykla", kuri sužaidus pusę rungtynių pirmavo rezultatu 40:38.

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Autobroliai – Akro" varžovų nepasivijo (42:40). Sužaidus pirmas tris minutės "Klausučių alaus daryklos" persvara padidėjo iki devynių taškų (49:40), o minutės pertraukėlės paprašė "Autobroliai – Akro". Trečio kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 10 taškų (59:49).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 14 taškų (66:52). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Klausučių alaus darykla" vis dar turėjo saugią persvarą (69:56). Antroje kėlinio pusėje "Klausučių alaus darykla" neleido varžovams atkūrti intrigos. Rungtynbės baigėsi rezultatu 85:76.

Klaidas Pilkis

„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „ICE“ ir pateko į aštunfinalį (2022 kovo 18 d., penktadienis, 21:45 val.)„Klausučių alaus darykla“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Autobrolius ‒ Arko“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:51 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai įveikė „Žaibą“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Klausučių alaus darykla“ pavogė pergalę iš „Gemavilos“ rankų (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę iki tol nepralaimėjusią „Valpainiai“ ekipą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Klausučių alaus darykla“ lengvai išlygino serijos su KM „Žalgiris“ 2005 rezultatą (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:52 val.)„Klausučių alaus darykla“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „DK-Team“ (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 18:58 val.)Puikiai sužaista antra pusė leido „Klausučių alaus darykla“ įveikti „BC „Game On“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:50 val.)Antroje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 23:14 val.)