Ryterna Group vs Kauno TPMC ‒ 2 (85:71)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 07 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą

2017 kovo 07 d., Antradienis, 22:42 val., peržiūros: 1628

Kovo 7 -ąją, antradienį, įvyko „Top Sport“ C lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Ryterna Group“ bei svečių statusą turėjusių „Kauno TPMC ‒ 2“ komandų. Du pirmuosius ketvirčius komandos žaidė visiškai lygiai, tačiau antroje dalyje geriau krepšį atakavę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 85:71 (18:25, 22:15, 21:13, 24:18).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, tačiau „Ryterna Group“ ekipa labai greitai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sužaidus penkias minutes pirmavo šešiais taškais (12:6). Savo persvarą jie sėkmingai laikė iki pat devintosios rungtynių minutės, kuomet P.Glaniauskas surengė tikrą tolimų metimų šou – tris atakas iš eilės žaidėjas įmetė po tritaškį metimą ir leido savo ekipai po pirmojo kėlinio pimauti septyniais taškais – 18:25.

P.Glaniauskas antrajame kėlinyje dvitaškiu metimu tęsė savo puikią atkarpą, bet A.Miliūnas tolimu metimu kiek „užgesino“ „degantį“ varžovų puolimą ir leido ekipai priartėti (21:27). Beveik visą antrąjį ketvirtį „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa pirmavo, tačiau ketvirčio pabaigoje praleido du D. Špakausko tolimus šūvius bei leido A. Miliūnui pelnyti dvitaškį su pražanga, tad po dviejų kėlinių tarp ekipų įsivyravo visiška lygybė – 40:40.

Po ilgosios pertraukos jau „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa įklimpo į „gilią duobę“. „Ryterna Group“ kėlinį pradėjo galingu spurtu 12-0, o tai sudavė rimtą smūgį varžovams (52:40). Po šio spurto svečiai taip ir nesugebėjo šiame kėlinyje priartėti arčiau varžovų, tad prieš lemiamą ketvirtį, šeimininkai buvo viena koja arčiau pergalės – 61:53.

Prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai buvo pavykę priartėti iki keturių taškų (61:57), tačiau „Ryterna Group“ labai greitai rado atsakymą į tai ir po kelių minučių vėl buvo atstatę dvylikos taškų pranašumą (70:58). Negana to, įpusėjus kėliniui, dar vienu tolimu metimu A.Miliūnas nustatė naują, rekordinę persvarą (75:60). Po šio tolimo metimo „Ryterna Group“ komanda atrodė, jog galutinai palaužė varžovus ir užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą laimėjo rungtynes rezultatu – 85:71.

Po rungtynių, „Ryterna Group“ ekipos treneris Justinas Mozerskis teigė, jog jo ekipa vis labiau įgauna pagreitį:

Aršios rungtynės, ir vieni, ir kiti stipriai kovojom, pakrito keletas „trajakų“, atitrūkom ir neleidom prisivyti varžovams ir tiek. Įsivažiuojam gale sezono gal.

O tuo tarpu „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos treneris Mindaugas Červinskas liko nusivylęs komandos darbu gynyboje:

Pirmos rungtynės prieš šitą komandą mums buvo gavosi trupučiuką geriau, mes laimėjom vienu tašku, šitas pralošėm didesniu skirtumu, kažkaip komanda nesusikaupė ir praleidom labai daug lengvų taškų.

„Ryterna Group“: Aurimas Miliūnas – 25 tšk., Darius Špakauskas – 17 tšk., Antanas Silvestravičius – 15 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Darius Karosas – 12 tšk. (10 rezult. perd., 8 perimt. kam.), Mindaugas Andriušaitis – 10 tšk.

„Kauno TPMC ‒ 2“: Povilas Glaniauskas – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Bubelis – 13 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Birutis – 12 tšk., Vitalius Mockus – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

„Akademija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti KK „Garliava“ pranašumą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:41 val.)BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)„KMAIK“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:02 val.)„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)„Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 20:45 val.)KK „13“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:37 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)