Kauno liberalai vs Kauno TPMC ‒ 2 (66:58)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Šešioliktfinalį „Kauno liberalai“ pradėjo pergale prieš „Kauno TPMC ‒ 2“

2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 22:55 val., peržiūros: 1770

Sekmadienį, kovo 19 – ąją, Kauno centro sporto mokyklos salėje, įvyko KKL „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, šešioliktfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų teisėmis žaidusių „Kauno liberalų“ bei svečių statusą turėjusių „Kauno TPMC ‒ 2“ komandų. Šioje serijoje yra žaidžiama iš dviejų rungtynių skaičiuojant taškų santykį.

Jau nuo pat rungtynių pradžios „Kauno liberalų“ ekipa pradėjo žaisti užtikrinčiau ir sužaidus beveik pusę kėlinio jau buvo pavykę kiek įsiveržti į priekį (9:6), tačiau įpusėjus kėliniui svečiai pagaliau susitvarkė su puolimu ir kovojo taškas į tašką su varžovais. Likusią kėlinio dalį abi ekipos tiesiog keitėsi taikliais metimais, bet šeimininkams pavyko palenki žaidimo iniciatyvą į savo pusę ir po pirmųjų dešimties minučių „Kauno liberalų“ komandos persvara buvo 4 taškai – 19:15.

Pirmąją antrojo ketvirčio pusę iniciatyva jau priklausė „Kauno TPMC ‒ 2“ komandai ir jie netrukus išlygino rezultatą (22:22). Tiesa, šeimininkai į tai atsakė spurtu 5:0 ir po sužaistų penkiolikos minučių jie vėl pirmavo 5 taškais – 27:22. Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, svečiams buvo pavykę kiek prisivyti, tačiau trumpam koncentraciją aikštelėje praradę „Kauno liberalų“ žaidėjai susiėmė. E. Plentos ir M. Balkaus vedami liberalai spurtavo 12:3 ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė dviženklė šeimininkų persvara – 39:25.

Trečiąjį kėlinį A.Urbanavičius atidarė taikliu tritaškiu metimu, tačiau su didele energija puolime žaidę „Kauno TPMC ‒ 2“ komandos žaidėjai palikdavo daug skylių gynyboje, todėl jiems nesisekė mažinti deficito. Šeimininkus į priekį vedė gynėjai ir netrukus komandas skyrė jau 16 taškų. Vis dėlto „Kauno TPMC ‒ 2“ žaidėjai rado jėgų atsitiesti ir jau po poros minučių kiek sušvelnino deficitą. Likusį kėlinio laiką, komandos žaidė apylygiai, tačiau „Kauno liberalai“ išsaugojo dviženklę persvarą – 55:44.

Komandos ketvirtąjį kėlinį pradėjo aktyviai, bet nei vienai komandai nepavyko periimti žaidimo iniciatyvos į savo rankas. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti puspenktos minutės, po šaltakraujiškų M. Biručio realizuotų baudos metimų komandas skyrė jau tik 7 taškai (59:52). Lemiamu rungtynių momentu „Kauno TPMC ‒ 2“ komandos žaidėjams pritrūko tikslumo ir patirties, todėl iki rungtynių pabaigos jiems nepavyko pralaužti varžovų gynybos ir jie buvo priversti šį vakarą pripažinti „Kauno liberalų“ pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 66:58 (19:15, 20:10, 16:19, 11:14).

Kauno liberalai: Egidijus Plenta – 25 tšk., Gytis Rūkas – 17 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Martynas Balkus – 8 tšk.

Kauno TPMC ‒ 2: Povilas Glaniauskas – 17 tšk. (13 atk. kam.), Renaldas Gečas – 11 tšk., Petras Maciulevičius – 10 tšk. (11 atk. kam.), Arnoldas Urbanavičius – 10 tšk.

A. Tilindės 54 pelnyti taškai nutiesė „Huawei“ komandai pergalę prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)„Kauno liberalai“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 18:45 val.)„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)KK „13“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:37 val.)Varžovų zoninės gynybos nepralaužę „Kauno liberalai“ pralaimėjo „Return“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:36 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Kauno liberalai“ įveikė „Kauno rami“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno Rami“ pranašumą (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)