Sparta vs BC „Straight“ (68:63)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2017 kovo 21 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

BC „Straight“ iššsvaitė net 26 taškų pranašumą ir šešioliktfinalio serijoje krito prieš „Spartą“

2017 kovo 21 d., Antradienis, 23:11 val., peržiūros: 1097

Antradienį, kovo 21 – ąją dieną, Milikonių pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių pirmosios šešioliktfinalio poros rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Spartos“ ir svečių BC „Straight“ komandos. Šioje serijoje yra žaidžiama iš dviejų rungtynių skaičiuojant taškų santykį. Pirmąsias rungtynes rezultatu 63:62 laimėjo „Sparta“

Nuo pat susitikimo pradžios BC „Straight“ krepšininkai pradėjo diktuoti savo sąlygas aikštelėje ir per šešias minutes varžovus palikę be taškų, trūktelėjo į priekį 0:9. „Spartos“ taškų sąskaitą netrukus atidarė G.Prabulis kartą pasižymėjęs nuo baudų metimo linijos, tačiau šeimininkai ir toliau grimzdo gilyn. Varžovai sužadė sėkmingą atkarpą 0:14 ir jau pradėjo triuškinti šeimininkus – 1:23. Per likusį kėlinio laiką komandos dar spėjo apsikeisti keliomis rezultatyviomis atakomis. Po pirmųjų dešimties minučių užtikrintai pirmavo BC „Straight“ – 6:25. Antrajį kėlinuką tritaškiu atidarė G.Bagdžiūnas. Šeimininkai kėlinuką pradėjo kiek aktyviau,bet iki kėlinio pabaigos likus žaisti septynias minutes svečiai įgijo rekordinę 26 taškų persvarą (10:36). Per likusį laiką svečiai truputį atsipalaidavo, jų žaidime padaugėjo klaidų, o tuo pasinaudoję „Spartos“ krepšininkai ėmė tirpdyti varžovų persvarą, kuri po dviejų kelinių buvo 15 taškų – 24:39.

Trečiajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką ir per pusę kėlinio nei vienai komandai nepavyko ženkliau pakreipti rezultato savo naudai. Žaidimas aikštelėje trumpam išsiygino,tačiau antroje kėlinio pusėje BC „Straight“ krepšininkai išsikvepė, pradėjo strigti puolime ir gynyboje jie nebežaidė taip užtikrintai. Charakterį pademonstrę šeimininkai pasinaudojo varžovų klaidomis ir per likusį laiką sumažino deficitą - prieš lemiamą rungtynių dalį komandas jau 2 taškai – 46:48. Ketvirtasis kėlinukas geriau prasidėjo „Spartos“ krepšininkams, kurie vedami G. Prabulio ir Š. Sobolio ne tik išlygino rezultatą, bet ir laimėjo atkarpą 15:1 taip įgydami dviženklį pranašumą – 61:51. Likus žaisti mažiau nei tris minutes BC „Straight“ krepšininkai susiėmė ir po E. Arbačiausko dvitaškio komandas vėl skyrė tik 3 taškai. Klaidos ir toliau kišo koją svečių komandai, bet svečiai netrukus laimėjo atkarpą 5:0 ir išlygino rezultatą. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 32 sekundes rungtynių didvyris T.Šorius smeigė šaltakraujišką tritaškį iš aikštelės kampo ir išvedė savo komandą į priekį. BC „Straight“ komanda dar turėjo užtektinai laiko paskutiniais savo atakai, tačiau lemiamu momentu svečiai nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos, o likus žaisti porą sekunčių tas pats T.Šorius įtvirtino „Spartos“ pergalę įmesdamas iš po krepšio – 68:63 (6:25, 18:14, 22:9, 22:15). „Sparta“ kitame etape susitiksi su „MRU VSF“ komanda.

Sparta: Giedrius Prabulis – 26 tšk. (5 rezult. perd., 7 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Tomas Šorius – 23 tšk., Šarūnas Sobolis – 8 tšk.

BC „Straight“: Lukas Grėbliūnas – 15 tšk., Vilius Ramonas – 11 tšk. (10 atk. kam.), Edvinas Rinkevičius – 9 tšk.

BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ apgynė savo tvirtovę prieš „Spartos“ vyrus. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 03:09 val.)BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)Puikiai sužaidę rungtynių pradžią Elektrėnų „Pastolinis“ privertė pasiduoti „Sparta“ ekipą. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:53 val.)BC „Straight“ nepasigailėjo „BK Centre ‒ 2“ ekipos. (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:41 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Straight“ krepšininkai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 21:50 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)