Kauno TPMC ‒ 2 vs BC „Straight“ (77:107)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

BC „Straight“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus

2017 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 23:36 val., peržiūros: 994

Ketvirtadienį, sausio 26 dieną, Kauno TPMC mažojoje sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno TPMC ‒ 2“ bei svečių „BC Straight“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau vėliau, prie aikštelės matmenų priprato svečiai ir pradėjo bėgti nuo savo varžovų. Turėję triuškinantį pranašumą, „BC Straight“ ekipa sugebėjo jį iššvaistyti, tačiau vėliau susigriebė ir nesidairę atgal pabėgo galutinai nuo savo varžovų.

Pirmąjį ketvirtį geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pirmieji pelnė penkis taškus paeiliui, o vėliau savo pranašumą padidino ir iki septynių taškų. Tuomet 11:0 spurtą surengė svečių ekipa ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tuomet du taškus pelnė „Kauno TPMC ‒ 2“, bet kėlinuką septyniais taškais be atsako užbaigė „BC Straight“ ekipa ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo devynių taškų atotrūkį – 14:23. Antrasis ketvirtis buvo išties rezultatyvus. Abi komandos neturėjo daug vargo pelnydamos taškus. Kėlinį kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus įgijo jau 16-os taškų pranašumą. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais abejose aikštelės pusėse. Likus žaisti tris minutes, „BC Straight“ pranašumas pasiekė jau 22-jų taškų ribą, bet kėlinio pabaigoje kur kas tvirčiau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie sugebėjo ženkliai apkarpyti savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:52.

Trečiąjį ketvirtį „Kauno TPMC ‒ 2“ pradėjo taip pat gerai, kaip užbaigė antrąjį kėlinį. Netrukus jie sumažino savo atsilikimą iki keturių taškų ir grąžino intrigą į šias rungtynes. Po šalto dušo atsigavusi svečių ekipa pradėjo dideliais žingsniais tolti nuo savo varžovų ir jau po kelių minučių susigrąžino dviženklį pranašumą. Ties tuo jie nesustojo ir toliau didino savo atotrūkį. Aikštelės šeimininkai buvo visiški bėjėgiai ne tik gynyboje ir puolime, o tuo pasinaudojusi „BC Straight“ ekipa nutolo nuo savo varžovų ir po trijų ketvirčių turėjo jau 23-jų taškų atotrūkį. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 59:82. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas. „Kauno TPMC ‒ 2“ taip ir nesugebėjo dar kartą mesti iššūkio savo varžovams, o svečių ekipos didžiausias tikslas, ko gero, buvo įmesti 100-ąjį tašką. Tą jie ir pasiekė ir dar labiau padidino savo pranašumą prieš pat galutinį švilpuką. Galutinis rungtynių rezultatas 77:107.

Kauno TPMC ‒ 2: Renaldas Gečas – 23 tšk., Petras Maciulevičius – 16 tšk., Povilas Glaniauskas – 9 tšk.

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 26 tšk., Vilius Ramonas – 26 tšk. (10 atk. kam.), Gediminas Navickas – 14 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Vitkauskas – 11 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo patiesė BC „Straight“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:58 val.)BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Straight“ krepšininkai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 21:50 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:36 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 15:03 val.)