Kauno technikos kolegija vs BC „Straight“ (51:76)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 08 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“

2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 08:38 val., peržiūros: 1467

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybės, kur jėgas surėmė „Kauno technikos kolegija“ (KTK) (1/12) ir svečių teisėmis atvykę BC „Straight“ (8/4).

Rungtynės prasidėjo BC „Straight“ atkarpa 7:0. „KTK“ pavyko atsidaryti taškų kraitį ir ėmė vytis varžovus, tačiau BC „Straight“ sugebėjo surengti keletą svarbių atakų ir pasididino pranašumą iki 8 taškų ( 7:15). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai susitvarkė su zonine gynyba, kur svečiams buvo sunkiai įveikiama. Po minutės pertraukėlės BC „Straight“ atrado priešnuodį prieš varžovų gynybą ir atotrūkis padidėjo iki dviženklio ( 12:23). Likus žaisti tris minutes šeimininkai įsūdė tritaškių metimų. Vis dėlto, BC „Straight“ sugebėjo atsitiesti ir atstatė turėtą pranašumą – 17:27.

Po ilgosios pertraukos BC „Straight“ pademonstravo puikų pataikymą iš toli, kur greitai susikrovė 23 taškų pranašumą ( 21:44). Aikštelės šeimininkai turėjo puikią progrą priartėti prie varžovų, tačiau baudos metimai skriedavo pro šalį, o per likusį laiką svečiai išsaugojo pranašumą savo rankose ( 34:53). Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir svečiai stabiliai kontroliavo rungtynes ( 42:62). BC „Straight“ įjungė aukštesnę pavarą, kur surengė keletą sėkmingų atkarpų ir pranašumas išaugo iki 27 taškų; Galutinis rezultatas rungtynių – 51:76.

Kauno technikos kolegija: Vytautas Alonderis – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Justas Vasaitis – 12 tšk., Šarūnas Pranckevičius – 7 tšk.

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Ramonas – 18 tšk. (18 atk. kam., 5 išpr. praž.), Donatas Truncė – 16 tšk., Mindaugas Vitkauskas – 13 tšk. (7 rezult. perd.)

KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)„BK Centre – 2“ įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2017 sausio 21 d., šeštadienis, 15:06 val.)BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)