Ryterna Group vs Kauno TPMC ‒ 2 (64:65)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 17 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai.

2017 sausio 18 d., Trečiadienis, 01:46 val., peržiūros: 1851

Sausio 17d, Kauno energijos sporto salėje, įvyko C lygos „Top Sport“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipų krepšininkai. Šiose rungtynėse netrūko nei įtampos, nei emocijų nei kovingumo. Tam, kad išsiaiškinti nugalėtoją prireikė netgi pratęsimo. Visgi po pratęsimo iš Kauno energijos sporto salės pergalę išsivežė svečiai (64 – 65).

Rungtynės prasidėjo nedideliu „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos spurtu (4-10). Visgi šeimininkai ilgai netruko atsakyti ir netrukus prisivijo varžovus. Likusi kėlinuko dalis buvo kiek pasyvesnė. Atakos buvo rezgamos ilgos, tačiau nepernelyg rezultatyvios. Šis kėlinukas pasibaigė lygiosiomis (14 – 14).

Antrasis kėlinukas prasidėjo abejoms ekipos apsikeitus keletu taiklių metimų. Tačiau iškart po to „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa pelnė 10 taškų be atsako ir pabėgo nuo savo varžovų 9 taškų skirtumu (19-28). Kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko kiek sušvelninti deficitą keliais taikliais baudų metimais ir ilgosios pertraukos metu „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa pirmavo 7 taškų skirtumu (24 – 31).

Po ilgosios pertraukos kiek geriau atrodė „Ryterna Group“ ekipa. Nors kėlinukas ir nebuvo pernelyg rezultatyvus, tačiau geros gynybos dėka, šeimininkams pavyko pelnant vos 16 taškų sušvelninti deficitą iki 2 taškų (40 – 42).

Paskutinis kėlinukas buvo labai įtemptas ir banguotas. Beveik viso kėlinuko metu buvo žaidžiama mažomis atkarpomis tiek iš vienos, tiek iš kitos komandos pusės. Antroje kėlinuko pusėje šeimininkams pavyko persverti rezultatą į savo pusę, tačiau paskutinėmis ketvirto kėlinuko minutėmis „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą. Nei vienai komandai nerealizavus pergalingo metimo, keliavome į pratęsimą (58 – 58).

Pratęsimo metu žaidimas taipogi vyko kiek permainingas. Nebuvo galima nuspėti rungtynių laimėtojų iki pat paskutinių sekundžių. Svečių gretose M.Birutis paskutinėmis sekundėmis išvedė komandą į priekį (64-65). Tačiau viskas dar galėjo pasisukti kita linkme. „Ryterna Group“ krepšininkai likus vos 4 sekundėms išprovokavo varžovų pražangą ir turėjo galimybę išlyginti rezultatą ar netgi išsiveržti į priekį. Tačiau abu baudų metimai skriejo pro šalį, ko pasekoje „Kauno TPMC ‒ 2“ šventė pergalę rezultatu (64 – 65).

Ryterna Group: Darius Špakauskas – 14 tšk., Justinas Mozerskis – 13 tšk., Mantas Giedraitis – 13 tšk.

Kauno TPMC ‒ 2: Povilas Glaniauskas – 17 tšk., Petras Maciulevičius – 16 tšk. (11 atk. kam.), Vitalius Mockus – 9 tšk. (6 rezult. perd.)

„Kauno TPMC ‒ 2“ treneris teigė:

„Rungtynės pakankamai energingos, komandos apylygės. Mes truputį gal neišnaudojom jaunatviškumo, ką galėjom tikrai padaryt. Na, bet kaip sako nugalėtojų neteisiam“

„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:42 val.)BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)„KMAIK“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:02 val.)KK „13“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:37 val.)„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)Šešioliktfinalį „Kauno liberalai“ pradėjo pergale prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)