BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt vs Dumblas (61:45)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 kovo 20 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antrą kartą įveikė „Dumblą“ ir pateko į aštunfinalį

2022 kovo 20 d., Sekmadienis, 15:32 val., peržiūros: 357

Kovo 20 dieną Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "II" lygos Didžiosios taurės antros šešioliktfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai BC "Audrupio" – Bonauto.lt priemė formaliai svečius "Dumblą". Pirmas šešioliktfinalio rungtynes buvo laimėję "Audrupio" – Bonauto.lt rezultatu 54:40.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Antrą minutę rezultatas buvo lygus (2:2). Baigiantis pirmai kėlinio pusei rezultatas vėl buvo lygus (7:7). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Audrupio" – Bonauto.lt, kurie sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 18:12.

Sužaidus pirmas dvi minutes "Audrupio" – Bonauto.lt vis dar turėjo keturių taškų persvarą (20:16). Vėliau abiejų komandų puolimas užstrigo ir prasidėjus antrai kėlinio pusei rezultatas vis dar buvo 20:16. Antroje kėlinio pusėje "Dumblas" žaidė geriau ir sužaidus pusę rungtynių turėjo dviejų taškų persvarą (26:28).

Trečią kėlinį keturiais taškais be atsako pradėjo "Audrupio" – Bonauto.lt (32:28). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Dumblas" paprašė minutės pertraukėlės, o "Audrupio" – Bonauto.lt pirmavo rezultatu 34:28. Po minutės pertraukėlės du iš eilės tritaškius pataikė "Audrupio" – Bonauto.lt (40:28). Pirmus taškus kėlinyje "Dumblas" pelnė sužaidus šešias minutes kėlinyje (42:31). Kėlinio pabaigoje "Dumblas" sumažino varžovų persvarą iki aštuonių taškų (47:39).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė aštuoni taškai (49:41). Kėlinio viduryje "Audrupio" – Bonauto.lt užtikrintai pirmavo (53:41). Antroje kėlinio pusėje "Audrupio" – Bonauto.lt išlaikė persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 61:45.

6 išpr. praž.

„Dumblas“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami“ komandą ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 16:02 val.)BC „Audrupio“ – Bonauto.lt“ serijoje startavo pergale prieš „Dumblo“ penketuką (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 15:28 val.)BC“Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Dumblas“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus“ ir pateko į šešioliktfinalį (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 15:28 val.)BC „Audrupio“ – Bonauto.lt“ įveikė svečius iš Ariogalos (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 19:06 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antroje rungtynių pusėje įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:40 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Ažytėnus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Atkakliose rungtynėse „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda palaužė „Žaibą“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 20:24 val.)