Autobroliai ‒ Arko vs Eldažnis & Limobus.lt (83:57)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 09 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“

2021 lapkričio 09 d., Antradienis, 21:50 val., peržiūros: 388

Antradienį, lapkričio 9 dieną, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės tarp „Autobroliai ‒ Arko“ (0-0) bei “Eldažnis & Limobus.lt“ (0-1).

Rungtynių pradžioje Autobroliai ‒ Arko“ iškart nutolo 11:2. Į tai “Eldažnis & Limobus.lt“ atsakė tokiu pačiu spurtu ir išlygino rezultatą 13:13. Visgi, pirmo kėlinuko pabaigoje šeimininkai sugebėjo kiek atitrūkti ir laimėjo kėlinį rezultatu 19:14.

Antrojo kėlinio pradžioje aktyvus Autobroliai ‒ Arkospaudimas per visą aikštę davė rezultatą ir tai leido šeimininkams labai greitai įgyti dviženklį pranašumą 26:16. Tada Autobroliai ‒ Arko“ dar pataikė keturis tolimus metimus, rengė vieną po kitos greitas atakas, kas leido po dviejų kėlinių jau pirmauti 51:20.

Trečiajame kėlinyje svečių krepšininkas D.Juška pataikė du tritaškius ir tai leido “Eldažnis & Limobus.lt“ ekipai šiek tiek priartėti. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 69:41.

Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, „Autobroliai ‒ Arko“ išlaikė susikrautą pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 83:57 (19:14, 32:6, 18:21, 14:16).

Ramūnas Račas

„Kauno TPMC ‒ 2“ be didesnio vargo iškovojo pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo triuškinamą pergalę (2022 sausio 25 d., antradienis, 22:20 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė antrą pergalę prieš „Gemavilą“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 05 d., antradienis, 21:57 val.)„Ažytėnai“ neturėjo problemų su „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:37 val.) „Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė užtikrintą pergalę (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 22:17 val.)II lygoje: sunki T.A.D. pergalė prieš Eldažnis & Limobus.lt krepšininkus (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Dumblas“ iškovojo itin lengvą pergalę (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 15:20 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:01 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ pergalė po pratęsimo prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 vasario 15 d., antradienis, 21:29 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.)