Sparta vs Autobroliai ‒ Arko (63:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 22 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

II lygoje: Autobroliai-Arko pergalė prieš Sparta

2022 vasario 22 d., Antradienis, 22:53 val., peržiūros: 294

Vasario 22 diena, Milikonių mokyklos sporto salėje įvyko II lygos E pogrupio varžybos tarp šeimininkų- Sparta bei svečių- Autobroliai-Arko.

Rungtynių pradžioje geriau sekėsi svečiams. Realizavę 9 metimus iš žaidimo Autobroliai-Arko įsiveržė į priekį devynių taškų persvarą- 12:21. Antrajame kėlinyje geras G. Bagdžiūno ir G. Jurevičiaus žaidimas puolime, leido šeimininkams sumažinti persvarą iki septynių taškų- 33:40. Trečiajame kėlinyje Sparta pasinaudoję Autobroliai-Arko klaidomis bei netaikliais metimais sėkmingai rengė greitas atakas (70% dvitaškių pataikymas), kurios leido sumažinti skirtumą tarp komandų iki penkių taškų- 48:53. Ketvirtajame kėlinyje dėka K. Pilkio gero žaidimo puolime (8 tšk), svečiams pavyko išsaugoti turėtą persvarą bei iškovoti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas: 63:69 (12:21, 21:19, 15:13, 15:16).

Gvidas Kačiušis

Mažosios taurės atkrintamosiose: užtikrinta Autobroliai- Arko pergalė prieš Gemavila (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:04 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ pergalė po pratęsimo prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 vasario 15 d., antradienis, 21:29 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:50 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė antrą pergalę prieš „Gemavilą“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 05 d., antradienis, 21:57 val.) „Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė užtikrintą pergalę (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 22:17 val.)Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Sparta“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „DK-Team“  (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi KM „Žalgiris“ 2005 pavogė pergalę iš „Sparta“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 23:08 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo triuškinamą pergalę (2022 sausio 25 d., antradienis, 22:20 val.)