Gemavila vs KK „Žaibas“ (70:76)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 22 d., Antradienis, 20:50 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Po atkaklios kovos KK“Žaibas“ įveikė „Gemavilos“ ekipą

2022 vasario 22 d., Antradienis, 22:00 val., peržiūros: 348

Santaros gimnazijoje įvyko II lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Gemavila" ir KK"Žaibas".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo KK"Žaibas" , kuris tolimais metimais tolo nuo varžovų. ir išsaugojo susikrautą pranašumą iki kėlinio pabaigos ( 17:24). Antrame kėlinyje "Gemavilai" toliau niekaip nesisekė įveikti varžovų zoninės, o KK"Žaibas" didino pranašumą - 25:37.

Po ilgosios pertraukos toliau KK"Žaibas" buvo vienu žingsniu priekyje ir neleido varžovams pagalvoti apie skirtumo sumažinimą ( 48:63). Ketvirtame kėlinyje "Gemavilai" kilo į lemiamą šturmą, kur su kiekviena minutes skirtumas tirpo, o likus žaisti dvi minutes rezultatas tapo lygus. Per likusį laiką KK"Žaibas" surengė spurtą 5:0, kur "Gemavila" nesugebėjo atsitiesti po nokdauno ir pergalę šventė KK"Žaibas", rezultatu – 70:76 (17:24, 8:13, 23:26, 22:13)

Justas Vasaitis

Birštono SC “Olimpas“ įveikė „Gemavila“ ekipą ir toliau neklumpa (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 21:42 val.)„Valpainiai“ įveikė „KK „Žaibas“ ekipą (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 21:37 val.)Atkaklioje dvikovoje „Pusė velnio“ palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)Antroje rungtynių pusėje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Gemavilą“ (2021 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)Antroje rungtynių pusėje „Gemavila“ įveikė „Rhino“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:21 val.)KK „Žaibas“ nesunkiai susitvarkė su „DK-Team“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Atkaklių rungtynių paskutinėmis sekundėmis „Gatvės vaikai“ palaužė „Gemavilą“ (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:09 val.)Ariogalos „Urta“ po nelengvos kovos palaužė KK „Žaibas“ pasipriešinimą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Klausučių alaus darykla“ pavogė pergalę iš „Gemavilos“ rankų (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 23:12 val.)