Kauno Rami vs Dumblas (70:82)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 balandžio 06 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Kauno Rami“

2022 balandžio 06 d., Trečiadienis, 21:13 val., peržiūros: 354

Pirmadienį, Balandžio 5 dieną, 19:10 val., Kauno kolegija centro sporto salėje, susitiko II lygos komandos „Kauno Rami“ (šeimininkai) ir Dumblas“ (svečiai).

Nuo pat susitikimo pradžios aikštėje užvirė kieta vyriška kova. Abi komandos nenorėjo paleisti žaidimo. Bet šeimininkai ant galo padarė kelias greitas atakas ir jiems pavyko į priekį pabėgti 1 tašku. Pirmas ketvirtis baigiasi – 22:21. Antro ketvirčio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais, o „Dumblas“ pamažu vijosi varžovus. Prasidėjus šeštajai minutei rezultatas buvo lygus (28:28). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė šeimininkai, bet netrukus šeimininkai vėl prisivijo varžovus. Paskutinėmis ketvirčio minutėmis toliau vyko atkakli kova, o sužaidus du kėlinius rezultatas buvo jau svečių naudai – 34:39.

Trečio ketvirčio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai ketvirčio pusei komandas skyrė tik 3 taškai – 52:55. Netrukus vėl įsiveržė į priekį svečių komanda ir paskutinėmis ketvirčio minutėmis jiems pavyko išlaikyti pranašumą savo rankose – 55:64. Ketvirto ketvirčio pradžioje vėl žaidimas vyko apylygiai. Nors paskui vėl nutolo šeimininkai, bet paskutinėmis rungtynių minutėmis rezultatas buvo lygus. Po „Kauno Rami“ klaidos paskutinėmis rungtynių sekundėmis kamuolį perėmė varžovai ir nutolo 12 taškų kas ir lėmė jų pergalę rezultatu – 70:82.

Tomas Pukelevičius

Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Dumblą“ (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 15:28 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ įveikė „Valpainius“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 15:36 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Kauno Rami“ Komandą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 21:37 val.)Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:17 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 21:52 val.)19 taškų deficitą panaikinę „Alta transportas“ įveikė „Dumblą“ (86:82) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 15:44 val.)O. Brazdžionis atvedė Birštono SC “Olimpas“ ekipą į pergalę prieš „Kauno Rami“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 14:11 val.)„Dumblas“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami“ komandą ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 16:02 val.)„Dumblas“ be didesnio vargo įveikė „Sparta“ ekipą (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 15:23 val.)