MB „Užveža“ vs Pusė velnio (94:71)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 kovo 16 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

II lygos atkrinamosiose: MB „Užveža“ pergalė prieš Pusė velnio

2022 kovo 17 d., Ketvirtadienis, 00:22 val., peržiūros: 439

Ketvirtadienį, kovo 16 diena, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos atkrintamosios rungtynės, kur susitiko šeimininkai- MB "Užveža" bei svečiai- Pusė velnio

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi šeimininkams. Realizavę 12 metimų iš žaidimo , MB "Užveža" greitai įgijo solidų pranašumą- 28:19. Antrajame kėlinyje svečiams sunkiai sekėsi įsivažiuoti į rungtynes, tuo pasinaudoję šeimininkai didino turėtą persvarą greitomis atakomis, kurios leido po antrojo kėlinio turėti dviženklį pranašumą- 48:32. Trečiajame kėlinyje, Pusė velnio bandė grįžti į rungtynes, pataikydami kelis dvitaškius iš eilės, tačiau gera šeimininkų komandos gynybą, leido MB "Užveža ir toliau didinti skirtumą tarp komandų- 66:46. Ketvirtajame kėlinyje Pusė velnio komandos duetas Ž.Vasiliauskas ir N.Blinstrubas vėl pabandė užvesti svečius kautis. Tačiau gerą rungtynių ritmą pagavę šeimininkai ir toliau mėgavosi žaidimu bei šventė užtikrintą pergalę rezultatu:94:71 (28:19, 20:13, 18:14, 28:25).

MB "Užveža" žengia Didžiosios taurės link, kur susitiks su Neveronys-KKA. Tuo metu Pusė velnio kausis dėl Mažosios taurės, kur jų laukia Eldažnis&Limobus.lt.

Martinas Akstinas

Kovoje iki paskutinių sekundžių-MB „Užveža“ pergalė prieš Gemavila (2022 sausio 25 d., antradienis, 23:24 val.)Pirmoji MB „Užveža“ pergalė šešioliktfinalyje (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„ICE“ įtikinama pergale pradėjo sezoną prieš „Pusė velnio“ (79:43) (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 21:09 val.)„ICE“ po atkaklios kovos išlygino serijos su MB „Užveža“ rezultatą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:36 val.)Rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įveikė „Pusė velnio“ (2022 kovo 01 d., antradienis, 22:47 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įrodė pranašumą prieš „Pusė velnio“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 20:27 val.)MB „Užveža“ pasiekė užtikrintą pergalę (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Alta transportas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Pusė velnio“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:30 val.)„MB „Užveža“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Neveronys ‒ KKA“ krepšininkus (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Pikenpokas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 23:22 val.)