BC „Game On“ vs UNO (75:65)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 balandžio 10 d., Sekmadienis, 16:25 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Game On“ įveikė „UNO“ komandą

2022 balandžio 10 d., Sekmadienis, 17:49 val., peržiūros: 391

Balandžio 10 dieną LSMU sporto salėje įvyko II lygos Didžiosios taurės pirmos šešioliktfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Game On" priemė svečius "UNO".

Pirmas dvi rungtynių minutes "UNO" gynėsi be klaidų, o patys pelnė tris taškus (0:3). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Game On" persvara buvo septyni taškai (12:5), o minutės pertraukėlės paprašė "UNO". Kėlinio antroje pusėje "Game On" išlaikė penkių taškų persvarą (19:14).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Game On" persvara padidėjo iki devynių taškų (23:14). Penktą minutę, po geriau sužaistos atkarpos skirtumas padidėjo iki 17 taškų (35:18). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos persvara sumažėjo iki vienuolikos taškų (35:24), o minutės pertraukėlės paprašė "Game On". Kėlinio pabaigoje "Game On" išlaikė devynių taškų persvarą (38:29).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Game on" persvara padidėjo iki 12 taškų (43:31). Septintą minutę šeimininkų persvara padidėjo iki 17 taškų (52:35). Kėlinio pabaigoje "UNO" sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (57:43).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "UNO" sumažino varžovų persvarą iki 11 taškų (57:46). Netrukus skirtumas sumažėjo iki aštuonių taškų (57:49), o "Game On" paprašė minutės pertraukėlės. Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrėį tik trys taškai (57:54). Visgi netrukus skirtumas pradėjo didėti "Game On" naudai ir šeimininkai užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 75:65.

Donatas Maciulevičius

Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Game on“ turėjo pripažinti „Urtos“ persvarą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)Šešioliktfinalį pasiekė „Game on“, atkaklioje serijoje įveikę „Urtą“ (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 17:43 val.)„Game On“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 17:16 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Akro“ įveikė „UNO“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 20:24 val.)Lemiamas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Game On“ laimėję „Klausučių alaus darykla“ pateko į pusfinalį (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje perlaužė rungtynes ir įveikė MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Užveža“ lengvai įveikė „Game On“ komandą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 17:18 val.)II lygoje: užtikrinta BC „Game ON“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 18:15 val.)