MB „Užveža“ vs UNO (69:76)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 13 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„UNO“ antroje rungtynių pusėje perlaužė rungtynes ir įveikė MB „Užveža“ komandą

2021 gruodžio 13 d., Pirmadienis, 22:51 val., peržiūros: 417

Pirmadienį, gruodžio 13 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos MB „Užveža“ bei svečių „UNO“.

Rungtynes komandos pradėjo gana nerezultatyviu žaidimu, o ypač „UNO“ ekipa strigo varžovų zoninėje gynyboje ir sužaidus kiek daugiau nei septynias minutes, buvo pelniusi vos tris taškus ir turėjo jau dviženklį atsilikimą. Per likusį kėlinio laiką abi komandos parodė gyvesnį puolimą, apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas tarp jų per daug ir nepakito. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:11. Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos nespindėjo rezultatyvumu ir sunkiai krapštė taškus. Sužaidus septynias minutes, abi komandos buvo pelniusios po septynis taškus, tad ir skirtumas išliko toks pats. Per likusį kėlinio laiką komandos kiek atgaivino puolimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:26.

Trečiojo ketvirčio metu „UNO“ pagaliau pralaužė varžovų gynybą ir žudė juos tolimais metimais. Svečiai gana greitai likvidavo savo atsilikimą, o vėliau ir išsiveržė į priekį. Per likusį kėlinio laiką MB „Užveža“ nerado atsakymų ir leido savo varžovams įgyti nedidelį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 48:54. Lemiamo ketvirčio metu svečiai ir toliau diktavo savas sąlygas ir netrukus jau patys įgijo dviženklį pranašumą. Kai atrodė, kad „UNO“ iškovos lengvoką pergalę, prabudo MB „Užveža“ ekipa ir kilo į lemiamą šturmą. Visgi, skirtumas buvo per didelis, o laiko per mažai ir svečiai išlaikė savo varžovus užnugaryje bei iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 69:76.

Andrius Olberkis

MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus prieš „DK-Team“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:56 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė MB „Užveža“ (61:59) (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 22:28 val.)Antroje rungtynių pusėje MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Pikenpokas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 23:22 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Game On“ įveikė „UNO“ komandą (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Alta transportas” įtemtoje kovoje palaužė MB „Užveža“ krepšininkus (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Neveronys ‒ KKA“ visgi perlipo MB „Užveža“ barjerą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)Nerezultatyviose, bet atkakliose rungtynėse ‒ „Pusė velnio“ ekipos pergalė prieš MB „Užveža“ (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Sparta“ įveikė MB „Užveža“ir išlygino serijos rezultatą (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)