Vilmista vs Vėjų linija & Garliavos duona (72:63)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Vilmista“ pasiekė nelengvą pergalę

2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 21:11 val., peržiūros: 1157

Sekmadienį, gruodžio 4 dieną, J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Vilmistos“ ir svečių „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ekipų. Beveik visas rungtynes pirmavusi „Vilmista“ pasiekė pakankamai nelengvą pergalę rezultatu 72:63 (18:15, 22:11, 13:25, 19:12).

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, tačiau vienu tritaškiu daugiau pataikę aikštės šeimininkai turėjo minimalią persvarą. Kiek vėliau žaidimas ir vėl išsilygino, tačiau pirmojo kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę „Vilmistos“ krepšininkai įgijo trapų trijų taškų atotrūkį. Antrojo kėlinuko pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai iškart įgijo trylikos taškų pranašumą. Minutės pertraukėlės paprašiusi „Vėjų linija & Garliavos duona“ iškart po jos surengė rezultatyvią ataką, tačiau čia pat spurtavę „Vilmistos“ krepšininkai atitrūko ir dominavę iki pat ilgosios pertraukos pradžios įgijo keturiolikos taškų persvarą. 40:26.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau startavę aikštės šeimininkai privertė „Vilmistą“ prašyti minutės pertraukėlės, tačiau ji didelės naudos neatnešė, nes „Vėjų linija & Garliavos duona“ ir toliau vieną po kito rengė rezultatyvius išpuolius, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ištirpo iki septynių taškų. Po dar vienos minutės pertraukėlės svečių puolimas kiek atsigavo ir šie vėl ėmė didinti atotrūkį. Nepaisant to, trečią kėlinuką geriau užbaigę aikštės šeimininkai deficitą sumažino iki dviejų taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Vėjų linija & Garliavos duona“ rezultatą išlygino, o vėliau ir persvėrė savo pusėn. Nepaisant to, pačiu laiku atsigavę „Vilmistos“ krepšininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Vėliau vis dažniau klysti pradėję svečiai paleido varžovus į priekį, ko pasekoje nelengva pergale džiaugėsi „Vilmista“. 72:63.

„Vilmista“: Egidijus Plenta – 23 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Raulušavičius – 13 tšk., Giedrius Džiaugys – 12 tšk.

„Vėjų linija & Garliavos duona“: Vytautas Vaškevičius – 23 tšk. (18 atk. kam.), Mantas Daunoravičius – 17 tšk., Laurynas Varnas – 13 tšk.

Negausiai susirinkusi „Vilmista“ nepasipriešino „SD Rangai“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 18:03 val.)„Vilmista“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 22:02 val.)Trečiajame ketvirtyje atitrūkusi „Omega“ pranoko „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:05 val.)Atkakliame susitikime „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:20 val.)„Lemora“ pačioje rungynių pabaigoje palaužė „Vilmistą“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:37 val.)Tik ketvirtame kėlinuke pabudę „Callcredit“ krepšininkai turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Lemorą“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:23 val.)„RVG“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Acme“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:23 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Vilmistos“ penketuką (2017 sausio 06 d., penktadienis, 00:53 val.)